کد خبر: 67927 A

جک نیکلسون| هالیوود| بازیگر

جک نیکلسون پس از دو سال از خانه بیرون آمد| تشویق ستاره سینما در یک شب رویایی

جک نیکلسون پس از دو سال از خانه بیرون آمد| تشویق ستاره سینما در یک شب رویایی

ستاره فیلم «درخشش» پس از دو سال آفتابی شد. او بار دیگر به تماشای مسابقه تیم محبوبش لس آنجلس لیکرز نشست و مورد تشویق بی امان تماشاگران قرار گرفت.

ایران آرت: جک نیکلسون برای اولین بار از ۱۹ اکتبر سال ۲۰۲۱ در یکی از مسابقات تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز حضور پیدا کرد. حضور او کنار زمین از دید شبکه کابلی اسپکترم اسپورتس پنهان نماند و تصاویر او روی مانیتورها به نمایش درآمد. «دیو مک‌منامین» گزارشگر شبکه ای‌اس‌پی‌ان نیز در لحظاتی به بازگشت نیکلسون پرداخت.

نیکلسون برنده اسکار مثل همیشه پسرش ری و نوه‌اش دوک را در کنار خود داشت اما دوست قدیمی او «لو ادلر» در این رویداد دیده نشد. «لری دیوید» هوادار دیگر تیم لیکرز و «لبران جیمز» نیز در مقطعی به نیکلسون نزدیک شدند و با گفت‌وگوی کوتاهی کردند.

به گزارش 30نما، در خلال پخش این مسابقه، مونتاژی از بازی نیکلسون در فیلم «درخشش» (The Shining) و «بتمن» (The Batman) «تیم برتون» به نمایش درآمد.

جک نیکلسون 1

اولین تصاویر از بازیگر ۸۵ ساله «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» (One Flew Over the Cuckoo’s Nest) پس از دو سال چند هفته پیش بحث‌برانگیز شده بود. ژانویه گذشته گزارش شده بود که نیکلسون از سال ۲۰۲۱ ویلای خود در بورلی هیلز را ترک نکرده است. نیکلسون در ویلایی ساکن است که به قیمت ۵ میلیون دلار از «مارلون براندو» خریداری کرده است. زندگی نیکلسون با براندو مقایسه شده که او هم در سال ۲۰۰۴ پس از چند سال خلوت‌گزینی از دنیا رفت.


10

هالیوود جک نیکلسون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین