کد خبر: 68009 A

امبر هرد| جانی دپ| هالیوود

امبر هرد دوباره جنجال به پا کرد| حمله تند هواداران جانی دپ

امبر هرد دوباره جنجال به پا کرد| حمله تند هواداران جانی دپ

برادران وارنر به تازگی اعلام کرد که با وجود تمام شایعات تاییدشده، امبر هرد از دنباله جدید آکوامن (Aquaman) حذف نمی‌شود.

ایران آرت: زمانی که جانی دپ در دادگاه بریتانیا علیه امبر هرد شکست خورد، شرکت سرگرمی برادران وارنر خواستار استعفای او از مجموعه «جانوران شگفت‌انگیز» شدد اما با وجود شکست امبر هرد در دادگاه ایالات متحده در سال گذشته، اتفاق مشابهی برای هرد نیفتاد. در واقع، برادران وارنر به تازگی اعلام کرد که با وجود تمام شایعات تاییدشده، امبر هرد از دنباله جدید آکوامن (Aquaman) حذف نمی‌شود.

در طول آخرین رویداد CinemaCon، تصاویری از فیلم جدید آکوامن: پادشاهی گمشده (Aquaman: The Lost Kingdom) منتشر شد که اواخر سال ۲۰۲۳ اکران می‌شود. در کمال تعجب همگان، شخصیت مِرا با بازی امبر هرد در صحنه‌هایی از این فیلم نشان داده شد و باعث شد طرفداران جانی دپ کنترل خود را از دست بدهند. به خاطر داشته باشید که خود جیسون موموآ کسی بود که طبق گزارش‌ها می‌خواست هرد علی‌رغم مشکلات قانونی که با آن روبرو بود، جایگاهش را در این فیلم حفظ کند.

 

CinemaCon جایی است که در آن بسیاری از پروژه های جدید از طریق یک فیلم بلند کامل یا تریلرهای تیزر آن ارائه می‌شوند. در فیلم جدید «آکوامن: پادشاهی گمشده»، تنها افرادی که در نشست شرکت کرده بودند توانستند این تیزر را ببینند.

جانی دپ و امبر هرد

چرا بسیاری از مردم فکر می‌ کنند امبر هرد دروغ می‌ گوید؟

این فیلم نشان داد که دکتر استفان شین با بازی رندال پارک و شخصیت بلک مانتای یحیی عبدالمتین دوم با یک نیزه سه‌سر سیاه قدرتمند به دنیای خشکی حمله می‌کنند. همچنین، آتلانا با بازی نیکول کیدمن را در صحنه‌ای می‌بینیم و متوجه بازگشت او به داستان می‌شویم. این فیلم همچنین نشان می‌دهد که آرتور کری باید با اوشن مستر، برادر ناتنی‌اش، متحد شود.

اما چیزی که احتمالا بسیاری را ناراحت و عصبانی کرد، گنجاندن مِرا در انتهای تریلر بود، تنها یک نمای کوتاه بود اما برای به آتش کشیدن اینترنت کافی بود. برای طرفداران جانی دپ، گنجاندن هرد در فیلم مضحک است، اما آنها فراموش کرده‌اند که زنان در طول دهه‌ها همواره چقدر از حقوق مسلم خود محروم بوده‌اند؛‌ به‌ویژه در صنعت سینما.

امبر هرد

دپ کسی است که پس از پایان محاکمه بیشتر مورد تحسین قرار گرفته است اما هر دوی آنها اشتباهات وحشتناکی در رابطه خود مرتکب شدند. این موضوع تنها نشان می‌دهد که ما به‌عنوان یک جامعه چقدر تنزل پیدا کرده‌ایم و چگونه زنان در مقایسه با مردان همچنان طرد می‌شوند یا با آنها بدرفتاری می‌شود.

 

جانی دپ امبر هرد
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین