کد خبر: 68117 A

بازی تاج و تخت| شان پن| هالیوود

بازگشت ستاره بازی تاج و تخت به نقش محبوبش؟

بازگشت ستاره بازی تاج و تخت به نقش محبوبش؟

ستاره فصل اول بازی تاج و تخت می‌گوید: نمی‌دانم که آیا او را دوباره برمی‌گردانند یا نه. اطلاعات زیادی در مورد دنباله [«خاندان اژدها»] ندارم، شنیده‌ام سریال خیلی خوبی است، سعی می‌کنم ببینمش

ایران آرت: شان بین می‌گوید در صورتی که از او خواسته شود حاضر است نقش «ند استارک» را در دنیای فانتزی «بازی تاج‌وتخت» (Game of Thrones) تکرار کند. او فقط در فصل اول سریال پربیننده شبکه اچ‌بی‌او نقش‌آفرینی کرد اما پس از گذشت چند سال از پایان فصل هشتم، «ند استارک» هنوز یکی از به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های تلویزیون است.

بین در مصاحبه با «اسکرین‌رنت»‌ در حالی برای بازگشت به نقش «ند استارک» اظهار تمایل می‌کند که اچ‌بی‌او فیلمبرداری فصل دوم سریال پیش‌درآمد «خاندان اژدها» (House of the Dragon) را آغاز کرده و برای تولید سریال اسپین‌آف «جان اسنو» (Jon Snow) با بازی «کیت هرینگتون» چراغ سبز نشان داده است.

بین می‌گوید:‌ «نمی‌دانم که آیا او را دوباره برمی‌گردانند یا نه. اطلاعات زیادی در مورد دنباله [«خاندان اژدها»] ندارم، شنیده‌ام سریال خیلی خوبی است، سعی می‌کنم ببینمش. اما بله، همیشه خوشایند است که فکر کنی به شکلی می‌توانی در این سریال‌های بسیار خوب مشارکت داشته باشی، اثری که جهانی می‌شود. فکر نمی‌کنم در زمان تولید «ارباب حلقه‌ها» (Lord of the Rings) می‌دانستیم که چه فیلم بزرگی خواهد شد، در مورد «بازی تاج‌وتخت» هم چنین بود. اگر دوباره از من بخواهند، خوشایند است که به شکلی مشارکت کنم.»

اچ‌بی‌او سریال پیش‌درآمد دیگری به نام «شوالیه هفت قلمرو» (A Knight of the Seven Kingdoms) را نیز در دست ساخت دارد اما احتمال نقش‌آفرینی بین در این پروژه اندک است چرا که داستان این سریال به حدود یک قرن پیش از وقایع «بازی تاج‌وتخت» برمی‌گردد.

بین دو سال پیش در مصاحبه با «اینترتینمنت ویکلی» گفته بود که در لحظات پایانی عمر شخصیت «ند استارک» به چه فکر می‌کرده است: «احساس وحشت بود و ناباوری – اینکه جافری نظرش را [در مورد تبعید ند] تغییر داده – و تسلیم شدن و دیدن دخترش آریا برای آخرین بار. سعی می‌کردم به تمامی این چهار [موضوع] فکر کنم. این‌گونه نبود که فقط فکر کنم: «خدای من، می‌خواهند سر از تنم جدا کنند.» به گمانم ترکیب تمامی آن احساسات بود.»

 

بازی تاج و تخت شان پین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین