کد خبر: 68226 A

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی| محمد مهدی اسماعیلی

اظهارنظر جدید وزیر ارشاد درباره بازیگرانی که دچار محدودیت هستند

اظهارنظر جدید وزیر ارشاد درباره بازیگرانی که دچار محدودیت هستند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما این را اعلام کردیم که هیچ مجموعه‌ای را به واسطه تخلف یک نفر، دچار مشکل نمی‌کنیم.

ایران آرت: محمدمهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص اینکه تهیه‌کنندگان آثار سینمایی و سریال‌های خانگی عنوان کرده‌اند در برخی اثرهای تولیدی‌شان که تاکنون پخش نشده تعدادی بازیگر ممنوع‌الکار حضور دارند، تکلیف اثر و سرمایه‌شان چه می‌شود، گفت: ما این را اعلام کردیم که هیچ مجموعه‌ای را به واسطه تخلف یک نفر، دچار مشکل نمی‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد: مثلا بنده مهرماه یک کاری انجام داده‌ام و دچار محدودیت‌هایی شدم، کار تولیدی را ۶ ماه پیش از آن انجام دادم، طبیعی است که این ارتباطی با آن ندارد. اما اگر کسی دچار محدودیت بوده و بعدا رفته کار هنری انجام داده است آن بحث‌اش جداست، تهیه‌کننده و کارگردان باید این را رعایت کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما در وزارت فرهنگ جدیدا مجوزهای را داده‌ایم که در آن بازیگرانی هستند که در حال حاضر دچار محدودیت‌هایی هستند اما ما مجوزهایش را داده‌ایم و این اتفاق برای همین چند روز پیش است.

اسماعیلی تاکید کرد: بنای ما این بود رفتار مهم فرهنگی که قبلا در کشور اتفاق می‌افتاد را در دوره دولت جدید اصلاح کنیم برای همین درمورد همه فیلم‌هایی که آماده پخش بود و به هر دلیلی دچار مشکل بود، وابستگی‌شان به یک تخلف را برداشتیم، اما این به آن معنا نیست اگر فردی محدودیت دارد، با علم به این محدودیت کار هنری انجام دهند آن بحث جدا است و در این موارد خود تهیه‌کننده مقصر است.

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمد مهدی اسماعیلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین