کد خبر: 68248 A

ال فنینگ| هالیوود

ادعای عجیب خانم بازیگر: فالوور نداشته باشی نقش نمی‌دهند

ادعای عجیب خانم بازیگر: فالوور نداشته باشی نقش نمی‌دهند

پیشتر بازیگران ایرانی در خصوص تاثیر داشتن فالوور در گرفتن نقش‌ها سخن گفته بودند و حالا یک بازیگر مشهور آمریکایی چنین ادعایی را در مورد هالیوود مطرح می‌کند.

ایران آرت: ال فنینیگ در مصاحبه با پادکست «هپی سد کانفیوزد» به «جاش هوروویتس» می‌گوید فشاری برای پیوستن به چندگانه‌های مارول، دی‌سی یا «جنگ ستارگان» احساس نمی‌کند.

او می‌گوید: «[فشاری] احساس نمی‌کنم، نه. برای برخی افراد جواب می‌دهد، می‌دانید، اما از طرفی گاهی نمی‌دانید که جواب می‌دهد یا نه و این ترسناک است.»

فنینگ ادعا می‌کند که پیش‌تر برای یک نقش در چندگانه‌ای بزرگ تست بازیگری داده اما آن را به خاطر میزان حضورش در شبکه‌های اجتماعی به دست نیاورده است:‌ «یک بار برای فیلمی بزرگ نقشی را به دست نیاوردم – و شاید دلیلش این نبوده باشد اما تنها بازخوردی که شنیدم همین بود – چون در آن زمان به اندازه کافی دنبال‌کننده اینستاگرام نداشتم.»

به گزارش 30نما، بازیگر «کبیر» (The Great) در حال حاضر شش میلیون دنبال‌کننده در این شبکه اجتماعی دارد: «و بنابراین، باعث شد که فکر کنم: «که این‌طور»، منظورم این است که قاطعانه باور ندارم به این علت نقشی به دست نخواهم آورد.»

«نیکلاس هولت» همبازی فنینگ در سریال «کبیر» اخیراً فاش کرده بود که فیلم‌هایی چون «تاپ گان: ماوریک» (Top Gun: Maverick) و «بتمن» (The Batman) را از دست داده است.

فنینگ اضافه می‌کند:‌ «هرگز به چنین نقش‌هایی نه نمی‌گویم، اما باید جلسه‌ای برگزار شود تا گفت‌وگو کنیم و ببینیم چه نقشی است. مشکلاتی که نیک [هولت] داشت را تجربه نکردم... او را وادار کردند لباس [«بتمن»] را بپوشد. به یک توازن نیاز دارید.»

فصل سوم «کبیر» ۱۲ مه از هولو پخش خواهد شد.

 

ال فنینگ ال فانینگ ال فنینیگ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین