کد خبر: 68303 A

آل پاچینو| فیلم ترور

نقش آل پاچینو در ترور رئیس‌جمهور سابق آمریکا

نقش آل پاچینو در ترور رئیس‌جمهور سابق آمریکا

فیلم «ترور» که در آن علاوه بر «آل پاچینو» چهره‌هایی چون «ویگو مورتنسن»، «جان تراولتا» و «شیا لبوف» هم نقش‌آفرینی می‌کنند، ماجرای قتل سرنوشت‌ساز «جان اف. کندی» را از دیدگاه گروه‌های تبهکار بازگو می‌کند

ایران آرت: آل پاچینو، بازیگر برنده اسکار به پروژه فیلم سینمایی «ترور» درباره مرگ «جان اف. ‌کندی» رئیس‌جمهور اسبق ایالات متحده آمریکا پیوست.

به گزارش ایسنا به نقل از ددلاین، این فیلم که قرار است در بازار جشنواره کن معرفی شود، توسط «دیوید مامت» نویسنده و کارگردان برنده جایزه پولیتزر و نامزد اسکار بر اساس فیلمنامه‌ای که او با همکاری «نیکلاس سلوزی» نوشته ساخته خواهد شد.

فیلم «ترور» که در آن علاوه بر «آل پاچینو» چهره‌هایی چون «ویگو مورتنسن»، «جان تراولتا» و «شیا لبوف» هم نقش‌آفرینی می‌کنند، ماجرای قتل سرنوشت‌ساز «جان اف. کندی» را از دیدگاه گروه‌های تبهکار بازگو می‌کند، و مرگ او را به دستور «سام جیانکانا» سردسته تبهکاران شیکاگو به‌ عنوان جبران تلاش «جان اف‌. کندی» برای تضعیف گروه‌های مافیایی پس از کمک به انتخاب او به تصویر می‌کشد.

«نیکلاس کلوزی» یکی از نویسندگان فیلمنامه «ترور» خواهرزاده «سم جیانکانا»است و «رابرت السویت» فیلمبردار برنده اسکار فیلم «خون به پا خواهد شد» نیز به عنوان فیلمبردار در این پروژه سینمایی حضور می‌یابد.

قرار است فیلمبرداری این فیلم از ماه سپتامبر در ونکوور کانادا آغاز شود.

 

آل پاچینو فیلم ترور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین