کد خبر: 68378 A

ناصر ملک مطیعی| امیرعلی ملک مطیعی

اعتراض فرزند ناصر ملک‌مطیعی به صدا و سیما/ حالا که دق مرگش کردید تصویرش را پخش می‌کنید؟!

اعتراض فرزند ناصر ملک‌مطیعی به صدا و سیما/ حالا که دق مرگش کردید تصویرش را پخش می‌کنید؟!

ناصر ملک‌مطیعی در سال‌های آخر عمرش به دو برنامه دورهمی و من و شما دعوت شد که اولی ضبط اما پخش نشد و دومی که یک برنامه زنده بود لحظاتی قبل از پخش اعلام شد که به علت نقص فنی قطع شده است. حالا چند سال پس از درگذشت این بازیگر، مستندی با با نام «خانه‌های نورانی» با تصاویر او در تلویزیون پخش شده است.

ایران آرت: مجموعه مستند «خانه‌های نورانی» از شبکه مستند پخش شد؛ در این مستند تصاویری از ناصر ملک‌مطیعی، بازیگر فقید سینمای ایران به نمایش درآمد که با واکنش تند پسر این بازیگر فقید مواجه شد.

امیرعلی ملک‌مطیعی در صفحه اینستاگرامش خطاب به مدیران صدا و سیما نوشت: مگر نگفتید ناصر ملک مطیعی « ممنوع التصویر » است ؟!  مگر نگفتید برنامه های ناصر ملک مطیعی « غیرقابل پخش » است ؟! مگر برنامه های « من و شما » و « دورهمی » با حضور ناصر ملک مطیعی را « توقیف » نکردید ؟! مگر عبدالعلی علی عسگری رییس وقت صدا و سیمای میلی هنگام شروع برنامه « من و شما » از شبکه شما ، برنامه را شخصا از آنتن پایین نکشید ؟! و به جای ملک مطیعی تصاویر طبیعت پخش نکردید ؟!

او در ادامه نوشته است: مگر به دروغ در زیرنویس تصویر ننوشتید: برنامه به علت نقص فنی قطع شده است ! مگر مرتضی میرباقری ، معاونت وقت سیما به دلیل دعوت ناصر ملک مطیعی به دو برنامه ی سیما آن برنامه ها ، تهیه کننده ها و شبکه ها را « توبیخ » نکرد ؟! مگر با این رفتار زشت و شرم آور به یک هنرمند توهین نکردید ؟! مگر با این عمل غیر محترمانه و غیر حرفه ای موجب دلشکستگی ِیک هنرمند نشدید ؟! حالا چه شد که یاد ناصر ملک مطیعی افتادید ؟! کفگیرتان به ته دیگ خورده ؟!برنامه ندارید ؟! مخاطب ندارید ؟! مردم دیگر نگاهتان نمی کنند ؟!

فرزند ناصر ملک‌مطیعی در بخش دیگری از متن خود نوشته است: طبق کدام قانون ، بخشنامه و یا دستورالعمل هنرمندی را در زمان حیات ، ممنوع التصویر می کنید بعد همان هنرمند را پس از مرگ از ممنوع التصویری در می آورید ؟! چطور وقتی ناصر ملک مطیعی زنده بود ، نفس می کشید و منتظر دیدن گفتگوهایش در تلویزیون بود تصویرش را پخش نکردید ؟! نامش را بر زبان نیاوردید ؟! حالا که دق مرگش کردید تصویرش را پخش می کنید ؟! به عنوان فرزند ناصر ملک مطیعی به عنوان کسی که شاهد اشک های ناصر ملک مطیعی به دلیل رفتار ناجوانمردانه ی صدا و سیمای میلی با او بودم راضی نیستم حتی یک فریم از پدرم را در صدا و سیمایتان پخش کنید ! با خودتان فکر نکنید حالا که ملک مطیعی نیست ، می توانیم به نفع خودمان مصادره اش کنیم ! نه ! نمی توانید ! ناصر ملک مطیعی با « شماها » نبود ! با « مردم » بود از « شماها » نبود ! از « مردم » بود ... اگر امروز هم زنده بود در کنار « مردم » بود ، نه در کنار « شماها » ! اگر هم به آن دو برنامه آمد به عشق « مردم » آمد به احترام « مردم » آمد نه به خاطر « شماها » !

0000

ناصر ملک مطیعی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین