کد خبر: 68424 A

ناتالی پورتمن| جشنواره فیلم کن

کنایه ناتالی پورتمن به قانون کفش پاشنه‌دار در کن

کنایه ناتالی پورتمن به قانون کفش پاشنه‌دار در کن

ناتالی پورتمن ستاره هالیوود درباره اختلاف زنان و مردان می‌گوید: این اختلاف به‌ویژه در جشنواره فیلم کن، جایی که زنان موظفند کفش‌های پاشنه‌دار به پا کنند، به نمایش گذاشته شده است.

ایران آرت: ناتالی پورتمن که با مِی دسامبر - May December به کارگردانی تاد هاینز در هفتاد و ششمین جشنواره فیلم کن حضور دارد، در یک کنفرانس مطبوعاتی به همراه جولین مور گفت: انتظار می‌رود زنان در کن متفاوت‌تر از مردان رفتار کنند؛ این که چگونه به نظر برسند.

«می دسامبر» بر اساس فیلمنامه‌ای از سامی برچ و داستانی از برچ و الکس مکانیک، درباره یک بازیگر (با بازی ناتالی پورتمن) است که برای مطالعه درباره زندگی یک زن(الیزابت بری) با بازی جولین مور که قرار است در یک فیلم بازی کند، به مین سفر می‌کند.

به گزارش ایرنا، پورتمن این درام رمانتیک را مطالعه‌ای درباره ایفای نقش‌های مختلفی که زنان در محیط‌های مختلف بازی می‌کنند توصیف و اضافه کرد: این اختلاف به‌ویژه در جشنواره فیلم کن، جایی که زنان موظفند کفش‌های پاشنه‌دار به پا کنند، به نمایش گذاشته شده است.

در می دسامبر، جولین مور و چارلز ملتن در نقش زوج متاهلی ظاهر می‌شوند که فاصله سنی ۲۰ ساله این دو جنجالی رسانه‌ای به پا می‌کند و پورتمن به گذشته آنها می پردازد.

 ناتالی پورتمن: زنان متفاوت از مردان هستند

۲۰ سال پس از اینکه عشق بدنام یک زوج متاهل با اختلاف سنی بالا در سراسر کشور پخش شده، یک بازیگر زن وارد می‌شود تا برای فیلمی درباره گذشته‌شان تحقیق کند که آن‌ها را مورد فشار قرار می‌دهد.

جولین مور هم در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: زنان یک گروه اقلیت نیستند بلکه ۵۰ درصد جمعیت را تشکیل می‌دهند. بنابراین مهم است که با ما چنین رفتار شود.

تولید می دسامبر در ساوانا، جورجیا انجام شد و تصویربرداری آن در نوامبر ۲۰۲۲ به پایان رسید.

در این فیلم، همچنین پایپر کردا در نقش آنر اترتون-یو، الیزابت یو در نقش مری اترتون-یو و گابریل چانگ در نقش چارلی اترتون-یو ایفای نقش می‌کنند.

جشنواره فیلم کن ناتالی پورتمن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین