کد خبر: 68438 A

کیتی هلمز| عربستان سعودی| هالیوود

ستاره هالیوود زنان عربستانی را آموزش می‌دهد

ستاره هالیوود زنان عربستانی را آموزش می‌دهد

کیتی هلمز پنجشنبه پیش در جشنواره کن اعلام کرد که در یک برنامه آموزشی برای زنان فیلمساز سعودی مشارکت می‌کند.

ایران آرت: کیتی هلمز در جشنواره کن اعلام کرد که در یک برنامه آموزشی برای زنان فیلمساز اهل عربستان سعودی مشارکت می‌کند. این برنامه را «العلا کریتس» را برای آموزش نسل جدیدی از فیلمسازان برگزار خواهد کرد.

هلمز می‌گوید: «معتقدم که زنان در هر نقطه از دنیا باید توانمند شوند تا جاه‌طلبی‌هایشان را دنبال کنند – پیوستن به «العلا کریتس» برای حمایت و توانمندسازی زنان فیلمساز این منطقه لذت وافری به من می‌بخشد. مشتاقم که خلاقیت این زنان را تجربه کنم و تجاربی که از پشت دوربین دارم را به اشتراک بگذارم.»

به گزارش 30نما، بازیگر «بتمن شروع می‌کند» (Batman Begins) سه فیلم بلند در مقام کارگردان در کارنامه دارد که آخرین آن‌ها درام رمانتیک «تنها با هم» (Alone Together) است.

gettyimages-1491287184

هلمز در جشنواره کن تأیید می‌کند که مذاکره برای بازسازی سریال نوجوانانه «داسونز کریک» (Dawson's Creek) صورت گرفته است: «اغلب در موردش حرف می‌زنیم. در حال حاضر دائماً می‌گوییم که باید دلیلی واقعی برای ساختنش وجود داشته باشد، آن چیزی که مردم می‌گویند نبوده.» در نسخه اول این مجموعه «جیمز ون در بیک»، «میشل ویلیامز» و «جاشوا جکسون» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

 

عربستان سعودی هالیوود کیتی هلمز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین