کد خبر: 68639 A

محمدرضا فروتن| عقرب عاشق

طلسم محمدرضا فروتن شکسته می‌شود؟

طلسم محمدرضا فروتن شکسته می‌شود؟

«عقرب عاشق» با بازی محمدرضا فروتن، شقایق فراهانی، آرمان درویش، متین ستوده، سیاوش خیرابی، رضا بهبودی، حسین پاکدل و آتنه فقیه نصیری داسناین سورئال از عشق و خیانت و مسائل اجتماعی دارد و از اول تیرماه نمایش داده می‌شود.

ایران آرت: تهیه‌کننده فیلم‌های «آه سرد»، «درب» و «چرا گریه نمی‌کنی؟» با ارائه توضیحی درباره زمان‌بندی اکران این فیلم‌ها از پخش سریال «عقرب عاشق» با بازی محمدرضا فروتن در شبکه نمایش خانگی از تیرماه خبر داد.

رضا محقق در گفت‌وگویی با ایسنا درباره اکران عمومی فیلم‌هایی که در جشنواره فجر رونمایی کرده بود، با توجه به رونق نسبی این روزهای سینما بیان کرد: اکران فیلم «درب» ساخته هادی محقق در فرانسه آغاز شده و باید تمام شود تا بعد در سینمای ایران روی پرده رود. فیلم «آه سرد«» به کارگردانی ناهید عزیزی نیز فعلا در تدارک برای شرکت در جشنواره‌های خارجی است و پس از پایان این مسیر، آن را هم به اکران عمومی می‌رسانیم.

او با اشاره به فیلم «چرا گریه نمی‌کنی؟» به کارگردانی علیرضا معتمدی که در جشنواره فجر دچار حاشیه‌هایی نیز شد، ادامه داد: فعلاً تمایلی به اکران این فیلم در شرایط حال حاضر ندارم.

وی درباره چرایی این عدم تمایل و ارتباط آن به حاشیه‌های پیش آمده توضیح داد: حواشی فیلم انگیزه‌های لازم را از من گرفت ولی واقعیت این است که جدا از این موضوع هم فعلا شرایط برای اکران مهیا نیست. چون الان چند فیلم طنز در چرخه اکران هستند و هر فیلمی در کنار این‌ها قرار بگیرد، دیده نمی‌شود. باید ببینیم چیدمان فیلم‌ها در تابستان چه خواهد بود و اگر قرار باشد باز هم چند فیلم کمدی همزمان اکران شوند و بقیه تحت فشار قرار بگیرند ارزش کار از بین می‌رود. البته «چرا گریه نمی‌کنی؟» از آن نوع فیلم‌هایی است که می‌توان به گیشه آن امیدوار بود.

محقق درباره اینکه سراغ ساخت فیلم جدیدی نرفته است؟‌ گفت: قصد ساخت فیلم دارم ولی طرح سینمایی چشمگیری ندیدم؛ فعلا سریال «عقرب عاشق» را به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده برای پخش شبکه نمایش خانگی آماده می‌کنم که دو سال قبل ساخته شده و از نظر جلوه‌های ویژه اثری جدید در این شبکه خواهد بود. «عقرب عاشق» با بازی محمدرضا فروتن، شقایق فراهانی، آرمان درویش، متین ستوده، سیاوش خیرابی، رضا بهبودی، حسین پاکدل و آتنه فقیه نصیری داسناین سورئال از عشق و خیانت و مسائل اجتماعی دارد و از اول تیرماه در نماوا نمایش داده می‌شود. بجز آن در حال رایزنی برای ساخت سریال «بازی کثیف» هستم که فعلا در مرحله نگارش است و کارگردان آن هنوز قطعی نشده است.

 

محمدرضا فروتن عقرب عاشق
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین