کد خبر: 68926 A

وزیر ارشاد| فیلم ایرانی| ماهواره

واکنش وزیر ارشاد به تبلیغ فیلم‌های روی پرده در ماهواره

واکنش وزیر ارشاد به تبلیغ فیلم‌های روی پرده در ماهواره

اسماعیلی درباره تبلیغ فیلم‌ها در شبکه‌های ماهواره‌ای گفت: اگر خود مجموعه آن فیلم این تبلیغ را داده باشد بلافاصله برای آنها محدودیت ایجاد می‌کنیم.

ایران آرت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر مشخص شود عوامل فیلم‌های سینمایی با شبکه‌های ماهواره‌ای که فیلم آنها را تبلیغ می‌کنند، نسبتی دارند، با آنها برخورد می شود.

به گزارش ایسنا، محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره تبلیغ برخی فیلم‌ها و سریال های تولید داخل در شبکه‌های ماهواره‌ای اظهار کرد: اگر خود مجموعه آن فیلم این تبلیغ را داده باشد بلافاصله برای آنها محدودیت ایجاد می‌کنیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: تهیه کنننده و عوامل آن فیلم‌ها اعلام می‌کنند هیچ نسبتی با آن شبکه‌ها که فیلم آنها را تبلیغ می‌کنند، ندارند. دوستان ما بررسی می کنند و اگر مشخص شود آنها نسبتی با هم دارند، با آنها برخورد می شود. این بررسی در کمیته حقوقی سازمان سینمایی ما در حال انجام است و من هم حساس هستم و گفته‌ام پیگیری شود ولی استدلال عوامل فیلم هم قابل قبول است چون منفعتی ندارد پس چرا باید این کار را بکنند؟ دوستان ما هم دارند تمهیداتی می اندیشند که جلوی این کار را بگیرند.

 

ماهواره وزیر ارشاد فیلم ایرانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین