کد خبر: 69000 A

هنگامه قاضیانی| خداحافظی هنگامه قاضیانی از بازیگری| عکس هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی بازیگری را کنار گذاشت | هنگامه قاضیانی: به مردم عزیز وفادار ماندم

هنگامه قاضیانی بازیگری را کنار گذاشت | هنگامه قاضیانی: به مردم عزیز وفادار ماندم

هنگامه قاضیانی که در ماه‌های اخیر حواشی متعددی را از سر گذراند و مدتی هم بازداشت شد رسما اعلام کرد که پس از 24 سال با دنیای بازیگری وداع کرده است.

ایران آرت: هنگامه قاضیانی بازیگر مشهور سینما با انتشار پستی رسما از دنیای بازیگری خداحافظی کرد.

او متن خداحافظی اش را اینطور آغاز کرده:«برای اولین و آخرین بار خواهش دارم همه شما یک جمله زیبا برای خداحافظی به یادگار برایم بنویسید. برای همه شماهایی که با عشق بی شرط از نسل‌های متفاوت، سال‌ها کنارم ایستادند.»

او متن خود را اینطور ادامه داده و نوشته :«بگذارید امشب در این حس غریب، اندوه را، برای یک شب هم که شده به ضیافت با شکوه زندگی دعوت کنیم.»

قاضیانی سپس با اشاره به اولین تجربه بازیگری‌اش در سینما در فیلم «سایه روشن» در ادامه متن خود آورده: «سال ۱۳۷۸ با سینما، شیدایی‌ هایم راهش را پیدا کرد. چرا میگم حس غریب، چون در همان اولین فیلم که سعادت تجربه شاگردی کردن در حضور عزت الله خان انتظامی را داشتم در پلانی از فیلم به من گفتند: «دخترم حس تعریف کردنی نیست.» دوستتان داشتم و دارم و خواهم داشت تا روزی که زمین را ترک کنم.»

خانم مهری شیرازی ، استاد باوقار من سینما را با شما آغاز کردم. بهتون قول دادم کم نگذارم و وفادار بمونم به مردم عزیز در راه هنر و فرهنگ، به اندازه وسعم تلاش کردم. قلبتان را می‌بوسم.

وداع من بعد از بیست و چهارسال خدمت با بازیگری.

هنگامه قاضیانی

ایران/تهران ۱۹ خرداد ۱۴۰۲»

222

 

هنگامه قاضیانی در طول مدت فعالیت خود در سینما در ۳۰ فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخت و توانست در این مدت برنده دو سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن از دو دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم‌ های «به همین سادگی» و «روزهای زندگی» بشود.

او علاوه بر آثار سینمایی ‌اش در چهار سریال شبکه خانگی و یک سریال تلویزیونی هم به ایفای نقش پرداخت.

سریال «آمستردام» با بازی او در حال پخش است و به زودی سریال «پدر گواردیولا» نیز با بازی این بازیگر  پخش خواهد شد.

هنگامه قاضیانی خداحافظی هنگامه قاضیانی از بازیگری هنگامه قاضیانی از بازیگری خداحافظی کرد بازداشت هنگامه قاضیانی
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین