کد خبر: 69310 A

مهران مدیری| ساعت شش صبح

مهران مدیری بازگشت | فیلم جدید مهران مدیری در راه است

مهران مدیری بازگشت | فیلم جدید مهران مدیری در راه است

مهران مدیری که شش سال از فیلم قبلی‌اش می‌گذرد سرانجام آستین همت را بالا زده و برای فیلمی با نام «ساعت ۶ صبح» متقاضی دریافت پروانه ساخت شده است.

ایران آرت: آخرین فیلمی که مدیری در سینما کارگردانی کرده، «ساعت ۵ عصر» بود که سال ۱۳۹۵ ساخته شد. او در این سال‌ها بیشتر در عرصه بازیگری مشغول بود و تجربه‌های متفاوتی را از جمله بازی در سریال نمایش خانگی «خاتون» و فیلم سینمایی «خائن‌کشی» به کارگردانی مسعود کیمیایی پشت سر گذاشت.

به گزارش ایسنا، اواخر سال گذشته در سایت سازمان سینمایی، پرونده‌ای در بخش نوبت‌های دریافت پروانه ساخت برای فیلمی به نام «بن‌بست» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه‌کنندگی علی اوجی ثبت شده بود و چند روز قبل درخواست دیگری به تهیه‌کنندگی و کارگردانی خود مدیری برای ساخت فیلم «ساعت ۶ صبح» ثبت شده است.  

نام این فیلم برای خیلی از تماشاگرانی که گفت‌وگوهایی را درباره این هنرمند دنبال کرده‌اند، یادآور خاطراتی که است که خودش یا همکارانش از مصائب صبح زود بیدار شدن او تعریف کرده‌اند.

مدیری در سال‌های گذشته در فیلم‌های سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» منوچهر هادی، «ما همه با هم هستیم» کمال تبریزی، «درخت گردو»ی محمدحسین مهدویان و «خائن‌کشی» مسعود کیمیایی بازی کرده که از میان آن‌ها فیلم کیمیایی هنوز اکران نشده است.

 

مهران مدیری ساعت شش صبح
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین