کد خبر: 69709 A

ساعد سهیلی

سانسور عجیب ساعت سهیلی روی بیلبورد/ عکس

سانسور عجیب ساعت سهیلی روی بیلبورد/ عکس

در جدیدترین اقدام پیشگیرانه‌ای که مسئولان فرهنگی داشته‌اند، پوستر و بنرهای تبلیغاتی فیلم سینمایی «شهرک» با سانسوری عجیب مواجه شده است.

ایران آرت: سانسور و ممیزی در سینما، هر روز جنبه‌های عجیب و صورت‌های جدیدی را نمایان می‌کند، تا جایی که کار به ممیزی لباس بازیگران مرد سینما هم رسیده است.

به گزارش سینمااعتماد، در حالی که سازندگان فیلم‌ها پیش از این بیشتر نگران سانسور سخت‌گیرانه درباره پوشش و حجاب زنان بودند، در جدیدترین اقدام پیشگیرانه‌ای که مسئولان فرهنگی داشته‌اند، پوستر و بنرهای تبلیغاتی فیلم سینمایی «شهرک» با سانسوری عجیب مواجه شده است.

مسئولان مربوطه در زمینه تایید محتوای تبلیغات، در این پوستر که بازیگر و چهره اصلی آن ساعد سهیلی است، سراغ یقه پیراهن این بازیگر رفته‌اند و به شکل عجیبی آن را با رنگ مشکی پوشانده‌اند.

سانسور+پوستر+فیلم+شهرک+-+ساعد+سهیلی

البته سانسور دیگری که در این پوستر اتفاق افتاده، مربوط به موهای مهتاب ثروتی، بازیگر زن فیلم است که با لباس عروس در پائینِ سمت چپ پوستر قابل مشاهده است.

به نظر می‌رسد دلیل اصلی تاخیر در تبلیغات محیطی فیلم سینمایی «شهرک» که ۵ روز از آغاز اکران آن در سینماها گذشته، همین سخت‌گیری‌ها و ممیزی‌ها است.

 

ساعد سهیلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین