کد خبر: 69807 A

تام هالند| هالیوود

ستاره‌ای که می‌ترسد خودش را در هالیوود گم کند

ستاره‌ای که می‌ترسد خودش را در هالیوود گم کند

تام هالند بازیگر سرشناس سینمای هالیوود می‌گوید من طرفدار فیلم ساختن هستم اما دیگر هالیوود را دوست ندارم و احساس می‌کنم آنجا برای من ساخته نشده است.

ایران آرت: تام هالند بازیگر سرشناس سینمای هالیوود که برای بازی در نقش پیتر پارکر در جهان سینمایی مارول شناخته می‌شود،  بر این باور است که  هالیوود دیگر جای او نیست.

او ماهیت هالیوود را یک تجارت ترسناک می‌داند و درباره آن می‌گوید: این تجارت واقعاً مرا می ترساند. البته من درک می‌کنم که بخشی از این تجارت هستم اما با این اوصاف، همواره به دنبال راه‌هایی هستم که بتوانم خودم را از آن دور کنم و تا حد امکان زندگی عادی‌ام را داشته باشم.

به گزارش تسنیم، بازیگر نقش مرد عنکبوتی ادامه می‌دهد: من واقعا طرفدار پروپا قرص فیلم ساختن هستم اما واقعا هالیوود را دوست ندارم و احساس می‌کنم آنجا برای من ساخته نشده است. 

هالند نسبت به اینکه ممکن است در هالیوود از دست برود، احساس نگرانی می‌کند و می‌گوید: من افراد زیادی را دیده‌ام که قبل از من به هالیوود آمده‌اند و خودشان را گم کرده‌اند. دوستانی داشته‌ام که با آنها بزرگ شده‌ام اما دیگر دوستان من نیستند، زیرا آنها خودشان را به خاطر این تجارت(هالیوود) گم کرده‌اند.

این بازیگر سرشناس دنیای مارول می‌گوید: من واقعاً مشتاقم روی چیزهایی که خوشحالم می‌کند تمرکز کنم و  این چیزی است که باید از آن محافظت کنم.

 اوایل سال جاری بود که تام هالند اعلام کرد پس از فیلمبرداری تریلر روان‌شناختی «اتاق شلوغ» از بازیگری فاصله گرفته است. او در این سریال، نقش دنی سالیوان را ایفا کرده است که در سال 1979 به دلیل مشارکت در تیراندازی شهر نیویورک بازداشت شده بود. 

 

هالیوود تام هالند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین