کد خبر: 70095 A

سریال آمستردام| آمستردام

چرا قسمت پایانی سریال آمستردام پخش نشد؟

چرا قسمت پایانی سریال آمستردام پخش نشد؟

تعویق در انتشار قسمت آخر «آمستردام»، با گمانه‌هایی مبنی بر توقف پخش این سریال همراه شده است.

ایران آرت: «آمستردام» نام سریالی است که چهارشنبه‌ها به شکل اختصاصی از پلتفرم تماشاخونه پخش می‌شود. هفته گذشته نوبت انتشار قسمت پایانی فصل اول بود که به‌رغم اطلاع‌رسانی قبلی این اتفاق رخ نداد.

ایسنا در ادامه نوشت: خبرنگار ما درباره سرنوشت انتشار قسمت دوازدهم «آمسترادم» با پلتفرم پخش‌کننده تماس گرفت که آنها توضیحی درباره‌ی دلایل توقف پخش این سریال ارائه ندادند.

پس از آن پیگیری‌ها از سمت ساترا دنبال شد که حکایت از آن داشت که مجوزهای پخش قسمت آخر از سریال «آمستردام» داده شده و از سوی این سازمان منعی برای انتشار وجود دارد.

در همین راستا، محمدصادق افراسیابی ـ معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا ـ در گفت‌وگویی با ایسنا، تاکید کرد: مجوز تمام قسمت‌های سریال «آمستردام» از سوی شورای انتشار ساترا صادر شده است و این سریال برای پخش قسمت‌های خود هیچ منعی از سوی ساترا ندارد. قطعا ساترا از باب پیگیری حقوق کاربران علت تأخیر در انتشار قسمت آخر سریال آمستردام را از تماشاخونه پیگیری خواهد کرد.

«آمستردام» نخستین تجربه سریال‌سازی مسعود قراگزلو است که هنگامه قاضیانی، شهرام حقیقت‌دوست، مهدی سلطانی، مهدی پاکدل، مجتبی پیرزاده، روشنک گرامی، مینا ساداتی و… در آن بازی کرده‌اند.

اما در حالی که به نظر می‌رسد، ماجرای توقف در پخش قسمت پایانی این سریال به خود پلتفرم پخش‌کننده و سازندگان برمی‌گردد، تاکنون توضیحی از سوی آنها ارائه نشده است. حتی بازیگران این سریال با انتشار پیام‌هایی در واکنش به توقف پخش قسمت آخر این سریال از پلتفرم پخش‌کننده خواستار توضیح شده‌اند.

داستان سریال بر اساس رقابت چند گروه مافیایی پیش می‌رود که هرکدام در تلاش برای شکست رقیب هستند. در این میان اتفاقات دیگری نیز رخ می‌دهد؛ مثل عشق‌های شکست‌خورده و … .

آمستردام سریال آمستردام
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین