کد خبر: 70096 A

جان سینا| هالیوود

بازیگر مشهوری که پیش از شهرت شب‌ها در خودرو می‌خوابید

بازیگر مشهوری که پیش از شهرت شب‌ها در خودرو می‌خوابید

جان سینا فاش می‌کند که در آن روزها هیچ پولی برای تهیه غذا و مسکن نداشته و شب‌ها در یک خودرو می‌خوابیده است

ایران آرت: جان سینا فوق‌ستاره سابق مسابقات کشتی کج و بازیگر فعلی هالیوود در مصاحبه با «کوین هارت» به یاد آورده است که پیش از آنکه به شهرت برسد چگونه مدتی در یک خودرو می‌خوابیده است.

سینا که پس از ۱۶ قهرمانی در کشتی کج (WWE) وارد سینما شد و در فیلم‌هایی چون «سریع و خشن» (Fast and Furious)، «جوخه انتحار» (The Suicide Squad) و به تازگی «باربی» (Barbie) نقش‌آفرینی کرد، روزهایی را به یاد آورده که در یک پیتزافروشی در هرموسا بیچ کار می‌کرده و روزی یک پیتزای رایگان می‌خورده است.

سینا فاش می‌کند که در آن روزها هیچ پولی برای تهیه غذا و مسکن نداشته و شب‌ها در یک خودرو می‌خوابیده است: «قرار گذاشته بودند که اگر بتوانی یک پیتزای کامل را بخوری، نیازی به پرداخت پولش نداری. آنجا هر شب یک پیتزای کامل می‌خوردم، یعنی نیازی به پرداخت پول نبود، چون پول نداشتم که به آن مرد بدهم.»

او اضافه می‌کند: «به لس‌آنجلس نقل مکان نکردم تا وارد صنعت سرگرمی شوم. اینجا آمدم تا با مدرک [فیزیولوژی ورزشی] استخدام شوم و راستش نتوانستم. آن تکه کاغذی که برایش پول داده بودم هیچ اعتباری نداشت. آن گواهی چهار ساله از کالج اسپرینگفیلد که در آن نوشته بودند: «به نظر ما شما کارتان را بلدید.»»

به گزارش ۳۰نما، سینا در فیلم «باربی» که به تازگی از فروش ۱ میلیارد دلاری عبور کرده در نقش «کن‌مید» (Kenmaid) ظاهر شده است. او پیش‌تر در مصاحبه با برنامه «امروز» شبکه «ان‌بی‌سی» گفته بود: «یک اتفاق مبارک و فرخنده بود و فکر می‌کنم «باربی» و «سریع و خشن ۱۰» شباهت‌های زیادی داشته باشند. فهرست بازیگران شگفت‌انگیز است، فهرست بازیگران هر دو فیلم شگفت‌آور است.»

 

هالیوود جان سینا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین