کد خبر: 70100 A

الناز شاکردوست| سقوط کابل| نوید محمودی

ببینید: الناز شاکردوست و یک ماجرای عاشقانه افغانی

ببینید: الناز شاکردوست و یک ماجرای عاشقانه افغانی

«آخرین تولد» با بازی الناز شاکردوست روایتی است از عشق ثریا و فهیم؛ عشقی که سایه‌ جنگ بر سرش آوار شده است، غزلی ست عاشقانه در دل بحران...

ایران آرت: «آخرین تولد» به کارگردانی و نویسندگی نوید محمودی که دو سال قبل با نام «سقوط کابل» پروانه ساخت گرفته بود، پس از دو سال از ۱۸ مرداد ماه با سرگروهی سینما هویزه مشهد در سراسر کشور اکران عمومی می شود.

به گزارش ایسنا، نوید محمودی پیش‌تر فیلم‌های «رفتن»، «هفت و نیم» و «مردن در آب مطهر» را کارگردانی کرده بود و تهیه‌کنندگی فیلم‌های «چند متر مکعب عشق»، «شکستن همزمان بیست استخوان» و سریال نمایش خانگی «پوست شیر» را برعهده داشته است.

در فیلم «آخرین تولد» الناز شاکردوست،پدرام شریفی، شیدا خلیق، آرمین رحیمیان،سوگل خلیق، نیلوفر کوخانی و رضا بهبودی به ایفای نقش می‌پردازند.

«آخرین تولد» روایتی ست از عشق ثریا و فهیم؛ عشقی که سایه‌ی جنگ بر سرش آوار شده است، غزلی ست عاشقانه در دل بحران..

الناز شاکردوست در نمایی از «آخرین تولد» / فیلم نوید محمودی از ۱۸ مرداد ماه اکران می‌شود

مدیر فیلمبرداری این فیلم که نوید محمودی خودش آن را تهیه کرده است، مهران ممدوح است و دیگر عوامل فیلم عبارتند از: مدیر صدابرداری: منصور شهبازی، صداگذار: حسین قورچیان، آهنگساز: سهند مهدی زاده، طراح لباس: لیدا سلطانی، طراح صحنه: سعید مربی، جلوه‌های ویژه: ناصر فصیحی، تدوینگر: نیما جعفری‌جوزانی، چهره‌پرداز: محمود دهقانی ، دستیار یک و برنامه ریز: مهرداد نژاد، منشی صحنه: فائزه گرکانی ، عکاس: فتاح ذی‌نوری. 

«آخرین تولد» قرار بود به جشنواره چهلم فجر برسد که با طولانی شدن فیلمبرداری، این اتفاق نیفتاد و حالا پس از دو سال به اکران عمومی می رسد.

الناز شاکردوست نوید محمودی سقوط کابل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین