کد خبر: 70145 A

شبکه مخفی زنان| افشین هاشمی| لیلا حاتمی| سیامک انصاری

چرا سریال شبکه مخفی زنان دوباره توقیف شد؟/ واکنش افشین هاشمی

چرا سریال شبکه مخفی زنان دوباره توقیف شد؟/ واکنش افشین هاشمی

پخش سریال «شبکه مخفی زنان» که بعد از مدتها وقفه قرار بود پخش خود را از این هفته از سر بگیرد، بار دیگر متوقف شد.

ایران آرت: در حالیکه قرار بود سریال تاریخی- کمدی «شبکه مخفی زنان»  به کارگردانی افشین هاشمی بعد از ماه‌ها وقفه از سر گرفته شود پلتفرم پخش کننده اعلام کرد پخش این سریال دوباره به تعویق افتاده است.

افشین هاشمی نیز با انتشار تصویری از پوستر «شبکه مخفی زنان»  اعلام کرده است پخش این سریال به تعویق افتاده.

همچنین روابط عمومی نماوا در متنی درباره این موضوع توضیح داده است:

"با جود تلاش نماوا و تیم تولید فعلا امکان پخش قسمت جدید  سریال «شبکه مخفی زنان» وجود ندارد. قرار بود قسمت ۲۱ این سریال جمعه این هفته منتشر شود. تیم تولید و نماوا به دنبال پیگیری و برطرف کردن سوءتفاهمات جهت انتشار قسمت‌های جدید سریال هستند. ضمن عذرخواهی از مخاطبانی که منتظر تماشای ادامه قسمت‌های جدید سریال بودند، امیدواریم با رفع مسائل، بتوانیم ادامه این سریال را بزودی منتشر کنیم. "

به گزارش ایسنا، این سریال که در ژانری کمدی تاریخی ساخته شده، بعد از رفع مشکلات پیش آمده، آماده پخش شده بود و قسمت ۲۱ این سریال قرار بود جمعه ساعت ۱۲ظهر در پلتفرم نماوا منتشر می‌شود.    

«شبکه مخفی زنان» اولین حضور افشین هاشمی به عنوان کارگردان در شبکه نمایش خانگی‌ست، نویسندگی آن را محمد رحمانیان و محسن قرائی بر عهده داشتند و به تهیه‌کنندگی محمدحسن شانه‌ساززاده ساخته شده است.

در خلاصه داستان این سریال آمده که وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آن‌ها را حذف کند.   

در سریال «شبکه مخفی زنان» سیامک انصاری، لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، باران کوثری، شبنم مقدمی، شقایق دهقان، مونا فرجاد، یلدا عباسی، حمید فرخ‌نژاد، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، شهرام مسعودی و محمدرضا آزادفرد به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال ساختاری خلاقانه دارد و این خلاقیت حتی در تیتراژ ابتدایی با جملات و عبارات متفاوتی که برای معرفی بازیگران و سازندگان نوشته شده، دیده می شود.

 

لیلا حاتمی سیامک انصاری افشین هاشمی شبکه مخفی زنان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین