کد خبر: 70437 A

لردلی کوپر

خطر مرگ از بیخ گوش بردلی کوپر گذشت/ روایت ستاره هالیوود از مرگبارترین روزهای زندگی‌اش

خطر مرگ از بیخ گوش بردلی کوپر گذشت/ روایت ستاره هالیوود از مرگبارترین روزهای زندگی‌اش

ستاره ۴۸ ساله هالیوود، که مهمان سریال پرطرفدار نشنال جئوگرافیک، «رانینگ وایلد با بیر گریلز: چالش» بود، در گفتگویی آزاد و صادقانه درباره لحظات تاریک زندگی‌اش صحبت کرد.

ایران آرت: بردلی کوپر اعتراف کرد که زمانی احساس می‌کرد جانش را بر سر اعتیاد به مواد مخدر و الکل از دست خواهد داد.

ستاره ۴۸ ساله هالیوود، که مهمان سریال پرطرفدار نشنال جئوگرافیک، «رانینگ وایلد با بیر گریلز: چالش» بود، در گفتگویی آزاد و صادقانه درباره لحظات تاریک زندگی‌اش صحبت کرد. وقتی «بیر گریلز» از کوپر درباره سال‌های سخت زندگی‌اش پرسید، کوپر به اعتیاد به الکل و کوکائین اشاره کرد و افزود که خوش شانس بوده که در ۲۹ سالگی ترک کرده، و ۱۹ سال است که پاک است.

به گزارش وقت صبح، بردلی کوپر که پیشتر درباره اعتیاد خود به الکل و کوکائین صحبت کرده بود، گفته بود که پس از آسیب تاندون پا و ترک از سریال «آلیاس» در سال ۲۰۰۳، در مواد به دنبال آرامش بوده است.کوپر به نقش مهم «ویل آرنت»، همکار بازیگرش اشاره می‌کند که پس از گفتگویی در سال ۲۰۰۴ باعث شد او در مسیر بهبودی قرار بگیرد. با این حال، کوپر به گریلز اعتراف کرد که در ژانویه ۲۰۱۱، پس از اینکه پدرش بر اثر سرطان ریه در آغوشش درگذشت، تقریبا دوباره به این ورطه سقوط کرد.

اما خوشبختانه توانست این طوفان را پشت سر بگذارد و تجربیات خود را به کارگردانی و بازی در مقابل «لیدی گاگا» در فیلم «ستاره‌ای متولد می‌شود» انتقال داد.

«ستاره‌ای متولد می‌شود» داستان زندگی خواننده الکلی مشهوری به نام جکسون مین است که عاشق خواننده جوان و گمنامی به نام الی، با بازی لیدی گاگا می‌شود و به او کمک می‌کند تا شناخته و معروف شود. بردلی کوپر برای بازی در نقش جکسون مین، نامزد دریافت اسکار بهترین هنرپیشه مرد در سال ۲۰۱۸ شد.

 

بردلی کوپر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین