کد خبر: 70672 A

علیرضا قربانی| آتیلا پسیانی

ببینید: آواز علیرضا قربانی به یاد آتیلا پسیانی

ببینید: آواز علیرضا قربانی به یاد آتیلا پسیانی

علیرضا قربانی در کنسرت خود در شهر یزد ضمن ادای احترام به زنده‌یاد آتیلا پسیانی، اجرا را به این هنرمند فقید تقدیم کرد.

ایران آرت: علیرضا قربانی که شامگاه جمعه- ۱۴ مهرماه- در ادامه تور کنسرت‌های خود در شهر یزد اجرا داشت، در میانه کنسرت و هنگام اجرای قطعه «روزگار غریب» «روزگار غریب» با شعری از احمد شاملو و حمید خلف بیگی و آهنگسازی حسام ناصری، این اجرا را به زنده یاد پسیانی که در این روز دار فانی را وداع گفت، تقدیم کرد.

قربانی هنگام تقدیم این کنسرت به زنده‌یاد آتیلا پسیانی بیان کرد: احتمالا امروز خبردار شدید که هنرمند گرامی، بازیگر بسیار بسیار عزیز و دوست‌داشتنی و فرهیخته کشورمان جناب آقای آتیلا پسیانی به رحمت خدا پیوستند و در بین ما نیستند.

وی افزود: بنابراین با نهایت احترام برای این عزیزی که همه ما در طول سالیان گذشته خاطرات بسیار خوبی از هنرنمایی و اخلاق پسندیده ایشان داریم، طلب آمرزش برای روح این عزیز می‌کنیم و امیدوارم که روحشان شاد باشد و با کمال احترام و تواضع اجرای امشب را با اجازه همه شما عزیزان و بزرگان به این هنرمند فقید کشورمان تقدیم می‌کنم.

 

تور کنسرت‌های علیرضا قربانی خواننده موسیقی سنتی با مدیریت هنری حسام ناصری از ۱۶ اردیبهشت تا ۲۶ تیرماه امسال طی ۳۰ اجرا در شهرهای گرگان، رشت، تبریز، کرمان، سیرجان، شیراز، جزیره کیش و تهران برگزار شد.

فصل دوم تور کنسرت‌های این خواننده قرار است مهر و آبان ماه امسال به همت موسسه فرهنگی هنری آهنگ اشتیاق و شهر آفتاب در شهرهای یزد، کاشان، شهرکرد، اصفهان، شیراز و تبریز برگزار شود.

قربانی ۱۱ تا ۱۷ مهرماه سانس‌های ۱۹ و ۲۲ در سالن تربیت معلم شهر یزد و ١٩ و ۲۰ مهرماه سانس‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱ در سالن فرهنگسرای شهرکرد به روی صحنه می‌رود.

 

 

 
علیرضا قربانی آتیلا پسیانی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین