کد خبر: 70833 A

کشف حجاب بازیگران

کیهان و بازیگران زن کشف حجاب کرده

کیهان و بازیگران زن کشف حجاب کرده

روزنامه کیهان نوشت: بازیگرانی که نه تنها قوانین را زیر پا گذاشته‌اند بلکه در آشوب‌های سال 1401 به تکثیر و ضریب دادن به دروغ‌های ایران‌ستیزان پرداختند ...

ایران آرت: خبرآنلاین خبر داد : روزنامه کیهان نوشت:مدیر اداره کل نظارت سازمان سینمایی، اخیراً اعلام کرده که بازیگران زن کشف حجاب کرده، نمی‌توانند در فیلم‌های سینمایی بازی کنند. اما محمدمهدی عسگرپور، از مدیران چند شغله که همزمان هم مدیرعامل خانه هنرمندان است و هم عضو هیئت‌مدیره خانه سینماست و هم در صنف «وی‌اودی» دارای مسئولیت است و... در مصاحبه‌ای گفته است: «بر اساس کدام قانون این حکم صادر شده ‌است که کسی را که تمایل به کار دارد، از شغلش منع می‌کنند؟»

این اظهارنظر درحالی است که رعایت حجاب از موارد تصریح شده در قانون است و بازیگرانی که قانون را زیر پا گذاشته‌اند هم باید مانند سایر افرادی که قانون‌شکنی کرده‌اند، مجازات و جریمه بشوند. آن هم بازیگرانی که نه تنها قوانین را زیر پا گذاشته‌اند و هنجارشکنی کرده‌اند، بلکه در آشوب‌های سال 1401 به تکثیر و ضریب دادن به دروغ‌های ایران‌ستیزان پرداختند و آسیب‌هایی را به برخی از مردم وارد کردند.

جای سؤال است که عسگرپور به عنوان یکی از مدیران حاکمیتی که در نهاد زیرمجموعه شهرداری تهران هم مسئولیت دارد، چطور چنین قانون روشن و شفافی را متوجه نیست و این‌گونه نشانی غلط می‌دهد؟

کیهان نوشته است: پرسش این است که خود عسگرپور که سابقه فیلم‌سازی و تهیه‌کنندگی هم دارد، حاضر است روی فیلمی با حضور این بازیگران سرمایه‌گذاری کند؟ قطعاً پاسخ منفی است، اما این‌گونه عوام‌پسندانه سخن می‌گوید تا توجه عده‌ای را جلب کند و فضای فرهنگ را به سود سیاست‌بازی، غبارآلود نماید!

پایان مطلب روزنامه کیهان 

 

بازیگران کشف حجاب کرده
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین