کد خبر: 70859 A

امیر نوری

سرقت میلیاردی از امیر نوری/ سارقان هر چه در خانه آقای بازیگر بود را بردند!‌

سرقت میلیاردی از امیر نوری/ سارقان هر چه در خانه آقای بازیگر بود را بردند!‌

​سارقان شبانه به منزل امیر نوری دستبرد زده‌اند و خسارت چند میلیاردی به بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون زده‌اند.

ایران آرت: امیر نوری بازیگر سینما و تلویزیون که او را مخاطبین با سریال‌های کمدی و معراجی‌ها و رسوایی مسعود ده نمکی به یاد می‌آورند سارقان به خانه‌اش دستبرد زده‌اند. 

او ماجرای سرقت را این‌گونه تعریف کرد: سفر یک روزه‌ای به شمال داشتم و وقتی بازگشتم متوجه شدم سارق یا سارقانی در منزل‌اند. به این خاطر با پلیس تماس گرفتم و گفتم فکر کنم شخصی داخل خانه است؛ در از داخل بسته شده و باز نمی‌شود. با تقلا و تلاش پلیس، داخل خانه رفتند و دیدیم هر آنچه را که سارقان توانسته‌اند به سرقت برده‌اند. 

نوری با اشاره به خسارت میلیاردی که به او وارد شده، افزود: سارقان از فرش‌ دستبافت و اسناد مالی تا دلار و سکه و جواهر را به سرقت برده‌اند؛ در واقع بیش از دو میلیارد خسارت به من وارد شده که از همان لحظه اول با پلیس و مراجع ذیربط موضوع را در میان گذاشتم و شکایت‌ها ثبت شده است. 

او همچنین خاطرنشان کرد:  از آنجایی که خانه تک‌واحدی است همسایه‌های دیگر متوجه این سرقت نشدند و متاسفانه کسی چیزی ندیده ‌است.

این بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها کم‌کارتر از گذشته است به خبرنگار تسنیم گفت: سعی می‌کنم کارهای متفاوت و درست‌تری را با توجه به تجربه چند ساله‌ای که به دست آوردم بپذیرم. بعضاً پیشنهادهایی از تلویزیون و شبکه نمایش‌خانگی داشتم که نخواستم کاری را به هر قیمتی بپذیرم. البته سال گذشته فیلم کوتاهی را با تلاش‌های مجید صالحی ساختیم که این هم تجربه خوبی بود. 

امیر نوری امیر نوری بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین