کد خبر: 71663 A

پردیس افکاری| عکس پردیس افکاری| سرطان پردیس افکاری

پردیس افکاری به کما رفت/ اعلام وضعیت جسمی خانم بازیگر از زبان خواهرش

پردیس افکاری به کما رفت/ اعلام وضعیت جسمی خانم بازیگر از زبان خواهرش

خواهر پردیس افکاری درباره تازه ترین وضعیت جسمی او می گوید: دکترها می‌گویند متأسفانه وضعیت عمومی‌اش در حال بدتر شدن است.

ایران آرت: خواهر پردیس افکاری، بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون با ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت درمانی این هنرمند گفت: حدود ۱۰ روز پیش بود که پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم و در این مدت متأسفانه بهبود حاصل نشده است و شاهد بدتر شدن وضعیت او هستیم. 

نازیار افکاری خواهر پردیس افکاری بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، درباره آخرین وضعیت درمانی این هنرمند توضیح داد: خانم افکاری شب یلدا از خارج به ایران آمد و احوال عمومی‌اش هم خوب بود اما وقتی پزشکان فوق تخصص در حوزه گوارش و اعصاب و روان او را چکاپ کردند، متوجه سرطان کبد شدیم و در بیمارستان بستری شد.

وی درباره وضعیت فعلی این هنرمند، افزود: در حال حاضر ایشان امکان گفت‌وگو با ما را ندارد و بنابر نظر پزشکان در حالت کما هستند. دکترها هم می‌گویند متأسفانه وضعیت عمومی‌اش در حال بدتر شدن است. نسبت به دیروز و حتی نسبت به صبح امروز، وضعیتش بدتر شده است.

افکاری ادامه داد: حدود ۱۰ روز پیش بود که پردیس را به بیمارستان منتقل کردیم و در این مدت متأسفانه بهبود حاصل نشده و شاهد بدتر شدن وضعیت او هستیم.

وی درباره پیگیری مدیران سینمایی از وضعیت این هنرمند هم گفت: در این مدت مدیران پیگیر وضعیت خانم افکاری نبودند و تمام افرادی که در این مدت به بیمارستان مراجعه کردند، از دوستان و همکاران او بودند. از طرف هیچ نهادی شاهد پیگیری نبودیم و شکر خدا نیازی هم به حمایت در فرآیند درمان نداریم.

 

پردیس افکاری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین