کد خبر: 71710 A

سریال پایتخت| پایتخت 7| فصل هفتم پایتخت

ساخت فصل هفتم سریال پایتخت منتفی شد؟

ساخت فصل هفتم سریال پایتخت منتفی شد؟

زهره موسوی - تقریبا دو ماه است که سیروس مقدم، الهام غفوری و محسن تنابنده صحبتی درباره زمان پخش و شکل ساخت سری جدید پایتخت به میان نیاورده اند.

ایران آرت: درست ۱۲ سال قبل بود که سریال پایتخت در ایام نوروز پخش شد. سریالی که از همان قسمت های نخست با استقبال گسترده تماشاگران تلویزیون مواجه شد. پس از آن هم مسئولان سیما از سیروس مقدم و محسن تنابنده خواستند تا ۶ سری دیگر از این سریال را بسازند.

البته این رفاقت عوامل پایتخت و مسئولان تلویزیون تا سال ۹۹ ادامه پیدا کرد و در نهایت پای اختلاف ها به میان آمد. در این میان برخی بازیگران این سریال هم توپ را به زمین تلویزیون انداختند و گفتند که مشکلی با مسئولان سیما ندارند و آن ها برای ساخت فصل جدید کارشکنی می کنند. در نهایت هم امسال صداوسیمایی ها و پایتختی ها بالاخره کوتاه آمدند تا بار دیگر این همکاری ادامه پیدا کند.

به نقل از فرادید، تقریبا دو ماه است که سیروس مقدم، الهام غفوری و محسن تنابنده صحبتی درباره زمان پخش و شکل ساخت سری جدید پایتخت به میان نیاورده اند.

اما خبرگزاری دولت ۴۰ روز قبل به نقل از مسئولان تلویزیون اعلام کرده است که ابتدا قرار است که یک نسخه سینمایی از فصل هفتم سریال پایتخت تولید و در نوروز پیش رو پخش شود. سپس یک مجموعه ۱۶ قسمتی نیز تولید می شود تا در سال ۱۴۰۳ و یا نوروز ۱۴۰۴ به پخش برسد.

حذف دو بازیگر از سریال پایتخت

سارا و نیکا به عنوان فرزندان هما و نقی از ابتدای سریال حضور داشتند، اما وقوع برخی حواشی سبب شد تا حضور آن ها در بخش دوم سریال پایتخت ۶ و پایتخت ۷ منتفی شود.

در این میان عوامل سریال نیز به دنبال جانشین برای سارا و نیکا فرقانی اصل هستند و اخیرا هم یک فراخوان برای جذب دوقلوهای جدید منتشر کرده اند.

 

محسن تنابنده سریال پایتخت سیروس مقدم پایتخت 7 سریال پایتخت 7
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین