کد خبر: 72003 A

سریال جدید مهران مدیری مجوز گرفت؟/ جزئیات سریال پدر قهوه

سریال جدید مهران مدیری مجوز گرفت؟/ جزئیات سریال پدر قهوه

در حالی که اخبار غیر رسمی خبر از ساخت سریال جدید مهران مدیری با نام پدر قهوه می‌دهد، ساترا می‌گوید مدیری هنوز برای مجوز این سریال اقدام نکرده است.

ایران آرت: در حالی که خبرهای مربوط به ساخت سریال جدید مهران مدیری همچتان در فضای مجازی دست به دست می‌شود، پیگیری‌ها حاکی از آن است که این کارگردان هنوز برای دریافت مجوز تولید سریال از سوی ساترا اقدامی انجام نداده است.

به گزارش ایسنا، به تازگی خبرهایی مبنی بر ساخت سریال جدید مهران مدیری با عنوان «پدر قهوه» عنوان شده اما هنوز به تایید رسمی نرسیده است؛ هرچند این کارگردان از آن دسته افرادی است که معمولا ترجیح می‌دهند پروژه‌هایشان را در بی‌خبری و در عین حال با توسل به انتشار اخبار غیررسمی پیش ببرند.

ایسنا نوشت با این حال طبق پیگیری ما از سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر (ساترا)، مهران مدیری هنوز برای تولید سریال خاصی اقدام نکرده است.

ساترا اعلام کرد: «مدیری هنوز برای تولید سریال خاصی اقدام نکرده است و اخبار منتشرشده در فضای مجازی با موضوع تولید سریال «پدر قهوه» توسط مهران مدیری صرفاً گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای در فضای مجازی است.»

در اخباری که منتشر شده، عنوان شده است که «پدر قهوه» را می‌توان پروژه‌ی جدید مهران مدیری پس از برنامه‌ی «اسکار» دانست؛ رئالیتی‌شویی که اتفاقا استقبال چندانی هم از آن نشد و حالا داستان سریال جدید، در فضا و ساختاری کاملا متفاوت، حول موضوع مافیای قهوه در ایران می‌گذرد.

گویا قرار است ژاله صامتی ـ بازیگر محبوب سریال زیرخاکی ـ بازیگر نقش اول زن این سریال باشد. مهران مدیری نقش رئیس مافیای قهوه را ایفا کند و سام درخشانی هم یکی از نقش‌های محوری پدر قهوه را بر عهده بگیرد. همچنین از ترکیبی که برای بازیگران در نظر گرفته شده، می‌توان از همین حالا فضای کمدی کار و شباهتش با آثاری چون مرد هزار چهره یا هیولا را متصور شد.

 

مهران مدیری سریال پدر قهوه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین