کد خبر: 64403 A

یک رمان‌نویس آثار عاشقانه در آمریکا که پیشتر اثری به نام «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» منتشر کرده بود، به اتهام قتل همسر خود بازداشت شده است.

ایران آرت: دادستان‌ها می‌گویند «نانسی کرامپتون-بروفی» ۷۱ ساله ساکن پورتلند همسرش دانیل بروفی ۶۳ ساله را بعد از ۲۷ سال زندگی مشترک برای دریافت ۱.۴ میلیون دلار بیمه عمر او به قتل رسانده است.

همکاران دانیل بروفی در ژوئن سال ۲۰۱۸ جسد او را در آشپزخانه‌ای در مؤسسه آشپزی اورگان، جایی که وی در آنجا به تدریس آشپزی اشتغال داشت، پیدا کرده بودند. کارآگاهان گفته‌اند او صبح هنگام آماده شدن برای حضور در کلاس از ناحیه سینه و پشت هدف شلیک گلوله قرار گرفته است.

پیشتر متهم با رد اتهام قتل به بازپرسان گفته بود که در زمان وقوع این حادثه در خانه‌اش بوده است. او در سپتامبر همان سال پس از اینکه مشخص شد در نزدیکی صحنه جنایت حضور داشته دستگیر شد.

کرامپتون-بروفی به عنوان نویسنده‌ای پرکار محسوب می‌شد که کتاب‌هایی در مورد روابط عاطفی نوشته است. موضوع اصلی کتاب‌های او روابطی «اشتباهی» بودند که «هیچوقت درست نمی‌شدند.»

به گزارش یورونیوز، کتاب «پلیس اشتباهی» او درباره زنی است که هر روز ازدواجش را با خیال‌پردازی درباره کشتن شوهرش می‌گذراند. در کتاب دیگرش با عنوان «شوهر اشتباهی» زنی با جعل کردن مرگ خود سعی می‌کند از شوهر بدسرپرستش فرار کند. در اثر دیگرش با عنوان «چگونه شوهر خود را به قتل برسانیم» کرمپتون بروفی در مورد چگونگی خلاص شدن از دست همسر نوشته است.

 

نویسنده زن نویسنده مشهور نانسی کرامپتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین