کد خبر: 64487 A

محمدعلی بهمنی گفت: به دلیل کرونا و سپس عارضه چشمی بیش از دو سال است حضور در جلسات شعر که برای من حکم اکسیژن دارند را از دست داده‌ام.

ایران آرت: محمدعلی بهمنی، شاعر و ترانه‌سرا در سالروز تولد در گفتگویی اظهار داشت داشت: قریب ۲ سال به سبب شیوع کرونا حضور در جلسات شعر را تجربه نکرده‌ام و این باعث خسران و ناراحتی من است، در دوران کرونا وظیفه‌ مردم آن بود تا محافظ خود باشند و در ادامه راه و با بهبود نسبی شرایط جامعه به دلیل عارضه چشمی درگیر روند درمان هستم و هنوز فرصت استفاده از این جلسات را پیدا نکردم.

وی با بیان آنکه حضور در جلسات و محافلی که در آنها عطر شعر و غزل جاری و ساری است برای من برای من حکم اکسیژن را دارد خاطرنشان کرد: وقتی جوان‌ترهای شعر و آثار درخشان و باارزش آن‌ها را می‌بینم اما کمتر میل و رغبتی برای خواندن آن آثار را شاهدم دلم می‌گیرد.

او در گفتگو با ایرنا بیان کرد: متاسفانه شرایط شعر در روزگارمان آن‌قدر تخریب‌شده که حتی جوانان این عرصه نیز چندان میل و علاقه برای ارائه آثار ندارند.

بهمنی درباره طی کردت روند درمان خود که این روزها او را ساکن بیمارستان کرده است گفت: بخش نخست روند درمان چشمم آغاز شده و در حال حاضر پزشکان گفته‌اند که باید یک ماه چشمم بسته باشد. بعد از این زمان مشخص می‌شود که ادامه روند درمان به چه شکلی خواهد بود.

 

محمدعلی بهمنی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین