کد خبر: 64513 A

مژده لواسانی و ماجرای یک پیامک

ماجرایی که برای مژده لواسانی، مجری شناخته شده تلویزیون حیرت بسیاری را به

ایران آرت: نهال موسوی در عصر ایران نوشت:  برای مژده لواسانی مجری معروف صداوسیما پیامک کشف حجاب آمده است! خود مژده لواسانی در صفحه اینستاگرامش این پیامک را منتشر کرده و عکسی از پوشش خودش گذاشته و نوشته است: «من هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از درب مجاور باشگاه انقلاب با ماشین خودم وارد نمایشگاه میشوم و طبیعتاً با همین پوشش؛ شالی که در عکس مشاهده می‌کنید! چادر! ساق دست! آماده اجرا !

دوست عزیزی که این حجاب را کشف حجاب دیده به نظرم یا با ما شوخی داشته یا باید به بینایی‌سنجی مراجعه کند. وقتی این پیامک برایم آمد هم خندیدم و هم بابت این همه بی دقتی که هر روز اتفاق می‌افتد و احتمالاً جریمه‌های زیادی هم در پی دارد تأسف خوردم.»

پیامک کشف حجاب مژده لواسانی

مژده لواسانی در گفتگو با مهر ضمن تأیید این مطلب گفت: «جالبی ماجرا اینجاست که ساعت و مکانی که در پیامک آمده درست است و من دقیقاً در همان نقطه بوده ام، اما حجاب من هیچ ایرادی نداشت چرا که اولاً من محجبه هستم و دوماً حجابم دقیقاً همان حجابی بود که آن شب روی آنتن رفتم. باید مشخص شود چه افرادی با چه نیتی این گونه پیامک‌های اشتباهی برای افراد ارسال می‌کنند و حتماً این موضوع را از ۱۹۷ پیگیری می‌کنم.»

یکی از پسران جوان فامیل می ‌گفت سند ماشین من به اسم پدرم است و برای پدرم پیامک کشف حجاب آمده بود، پدرم تماس گرفت و گفت: «به اونی که تو ماشینه بگو یه کم روسریش رو بیاره جلو، پیامک کشف حجاب اومده» گفت من هم سریع تماس تصویری با پدرم گرفتم و گفتم هر چی بهش میگم روسریت رو درست کن حرف من رو گوش نمیده شما بهش بگو و تلفن رو دادم دست دوستم، پدرم دید دوستم یک پسره با موهای بلند و کلی ریش و سبیل است، پدرم هم از پشت تلفن قاه قاه می خندید و کلی پدر سوخته و پدر آمرزیده، نثار فرستنده پیامک کرد.

این پسر جوان فامیل ما این تمرکز را داشته و سریع از این امکان تماس تصویری استفاده کرده است، حال فکر کنید به خانواده ها، پدرها و مادرها، زن‌ها و شوهرهایی که به هر دلیل چنین پیامکی را دریافت می کنند و کلی ظن، شک، گمان و ... بر زندگی آنها تحمیل می‌شود در حالی که شاید از اساس غلط باشد.

 

مژده لواسانی کشف حجاب پیامک کفش حجاب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین