کد خبر: 64697 A

هنر کارت ، پرداخت پول به هنرمندان ، وام هنرمندان

هنر کارت و پرداخت پول به هنرمندان/ وام هنرمندان

هنر کارت و پرداخت پول به هنرمندان/ وام هنرمندان

پرداخت پول و وام های بلاعوض و کم بهره به هنرمندان اعلام شد

ایران آرت: پرداخت پول و وام های بلاعوض و کم بهره به هنرمندان اعلام شد. هنرمندانی که هنر کارت دارند تا این لحظه در سه مرحله مبلغ سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دریافت کرده اند و در طرح شمیم و جوانه پرداخت ۳۰ میلیون وام(بدون بهره با کارمزد ۲ درصد) همراه با ۵ میلیون بلاعوض به اعضایی که از مهر ۱۴۰۰ تا پایان اسفند ۱۴۰۱ ازدواج نمایند یا صاحب فرزند شوند اعطا می شود.

روابط عمومی صندوق اعتباری هنر اعلام کرد: سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با اشاره به مبلغ واریزی مرحله سوم بسته حمایتی به مناسبت ماه مبارک رمضان گفت: مبلغ این واریزی برای هنرمندان عضو صندوق یک میلیون و یکصد هزار تومان است که به حساب متصل به هنرکارت بیش از ۷۰ هزار نفر عضو تایید شده صندوق اعتباری هنر واریز شد.

به گفته مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، با توجه به مهلت یک ماهه صندوق برای متقاضیان جدید و اعضایی که دارای نقص مدارک بودند سومین مرحله اعطای بسته حمایتی با تأخیر چندروزه نسبت به برنامه اعلامی قبلی پرداخت شد. همچنین بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از هنرمندانی که تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام یا تکمیل مستندات در سایت صندوق و هنرکارت اقدام نموده و تأیید شده اند، هدیه شب عید نیز به همراه هدیه میلاد امام حسن مجتبی (ع) به حساب هنرکارت آنها واریز خواهد شد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اقدام قابل قدردانی دولت سیزدهم در حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر گفت: با استمرار بحران شیوع ویروس کرونا در سال ۱۴۰۰ و تعطیلی مراکز فرهنگی و هنری در سراسر کشور با پیگیری مستمر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو تشکیل دولت سیزدهم، ارائه و پرداخت بسته های حمایتی به اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه سراسر کشور در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: بسته حمایتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در دو بخش بلاعوض و تسهیلات تعریف شد که در بخش بلاعوض طی ۳ مرحله به مناسبت شب یلدا، شب عید و به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) مجموعاً مبلغ سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به حساب اعضای صندوق واریز شد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخش دوم بسته حمایتی را تسهیلات بدون بهره در طرح‌های مختلف «یادمان»، «شمیم» و «جوانه» عنوان کرد و گفت: در طرح شمیم و جوانه پرداخت ۳۰ میلیون وام(بدون بهره با کارمزد ۲ درصد) همراه با ۵ میلیون بلاعوض به اعضایی که از مهر ۱۴۰۰ تا پایان اسفند ۱۴۰۱ ازدواج نمایند یا صاحب فرزند شوند اعطا می شود.

صندوق اعتباری هنر وام هنرمندان مجید پوراحمدی هنر کارت پرداخت پول به هنرمندان
نظرات خوانندگان
 • مهتاب
  پاسخ

  ایکاش وام رو 100 تومن میگرفتن 30 تومن به چه دردی میخوره توی این وضع خراب اقتصادی

 • خسروی
  پاسخ

  من برای وام ازدواج مدارک تحویل دادم اما هیچ خبری نیست

 • یوسف
  پاسخ

  لطفا از پیج هنری ما هم دیدن نمایید آثار هنری تابلو خطهای معرق خوشنویسی چوب دست ساز برجسته سه بعدی حجم دار یوسف کلانتر

 • عبدالقدوس
  پاسخ

  درود.میخواستم بدونم به هنرمندانی که ازدواج دوم داشتن هم وام تعلق میگیره و آیا برای سال ۱۴۰۱ و در آستانه سال جدید هم همون ۳۰ تومانه هنوز....

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین