کد خبر: 67700 A

میر حسین موسوی ، فرهنگستان هنر

کیهان: مدیران این مرکز هنری به‌ جا مانده از زمان میرحسین موسوی هستند

کیهان: مدیران این مرکز هنری به‌ جا مانده از زمان میرحسین موسوی هستند

کیهان نوشت: مؤسس این مجموعه میرحسین موسوی بود. میراث موسوی سال‌ها در دست اطرافیانش اداره شد و در سال 88 به‌عنوان «اتاق فکر هنری فتنه» میدان‌داری کرد.

ایران آرت: روزنامه کیهان به فرهنگستان هنر به دلیل انتشار بیانیه‌ای برای مرگ کیومرث پوراحمد، حمله کرد و نوشت: این مجموعه جولانگاه اصحاب فتنه است!

اعتماد آنلاین نوشت: به گزارش کیهان، «فرهنگستان هنر» به بهانه فوت کیومرث پوراحمد بیانیه‌ای با مضامینی تند و کنایه‌هایی روشن منتشر کرده است که بخش‌هایی از آن توسط رسانه‌های ضدانقلاب و معاند بازنشر داده شد.فرهنگستان هنر در سال ۱۳۷۷ با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و با رسالت ارتقای فرهنگ اسلامی ‌‌برای مقابله با تهدیدهای فرهنگ مهاجم تاسیس شد. مؤسس این مجموعه میرحسین موسوی بود. میراث موسوی سال‌ها در دست اطرافیانش اداره شد و در سال 88 به‌عنوان «اتاق فکر هنری فتنه» میدان‌داری کرد.

روزنامه کیهان در ادامه نوشت: مدیر این مجموعه دولتی «بهمن نامور مطلق» است. وی در فرانسه تحصیل کرده و در زمان ریاست میرحسین موسوی به‌عنوان دبیر این مجموعه مشغول به کار بوده است. نامور مطلق از معتمدین و نزدیکان میرحسین موسوی است. این مجموعه هم‌اکنون جولانگاه اصحاب فتنه با عناوین و سمت‌های مختلف است. این مجموعه در حالی با مدیران و روند سابق خود به کارش ادامه می‌دهد که جزو دستگاه‌های زیرمجموعه ریاست جمهوری و رئیس آن منصوب شخص رئیس‌جمهور است؛ با این حال هم‌اکنون اکثریت قاطع مدیران آن افراد به‌ جا مانده از زمان میرحسین موسوی هستند!

فرهنگستان هنر میر حسین موسوی میرحسین موسوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین