کد خبر: 71427 A

الیف شافاک| نویسنده رمان

انتشار رمان جدید خالق کتاب پرفروش ملت عشق

انتشار رمان جدید خالق کتاب پرفروش ملت عشق

نویسنده بریتانیایی و ترک‌تبار که بیشتر برای رمان «ملت عشق» و «جزیره درختان گمشده» شناخته می‌شود قرار است رمان جدید منتشر کند.

ایران آرت: رمان جدید نوشته «الف شافاک» نویسنده شناخته‌شده با عنوان «رودخانه‌هایی در آسمان» در ماه آگوست امسال منتشر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، «الیف شافاک» نویسنده بریتانیایی و ترک‌تبار که بیشتر برای رمان «ملت عشق» و «جزیره درختان گمشده» شناخته می‌شود قرار است رمان جدید خود را عنوان «رودخانه‌هایی در آسمان» از تاریخ هشتم آگوست ۲۰۲۴ (۱۸ مرداد) از سوی انتشارات پنگوئن منتشر کند.

بنابر اعلام بی‌بی سی کالچر، رمان «رودخانه‌هایی در آسمان» رمانی غنی و گسترده است که بین قرن نوزدهم و دوران مدرن روایت می‌شود و درباره عشق و از دست دادن، خاطره و آرامش، آسیب و مرهم است که حول محور سه شخصیت مسحورکننده که در سواحل رودخانه‌های تیمز و دجله زندگی می‌کنند، روایت می‌شود و زندگی آنها به طرز عجیبی تحت تأثیر حماسه گیلگمش قرار گرفته است.

آثار «الیف شافاک» تاکنون به ۵۵ زبان ترجمه شده است. او نگارش ۱۹ کتاب را در کارنامه دارد که ۱۲ عنوان کتاب او رمان است و در بسیاری از کشورهای جهان به فروش چشمگیری دست یافته است.

62889244

 

الف شافاک نویسنده رمان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین