کد خبر: 59703 A

دختر خوانده معاون رئیس‌جمهور آمریکا نخستین حضورش در عرصه مد را با شرکت در اولین نمایش بلنسیاگا در اوت کوتور رقم زد.

ایران آرت: الا امهاف دخترخوانده کامالا هریس این هفته با شرکت در نمایش بلنسیاگا در پاریس اولین حضور خود را در عرصه نمایش خوش‌پوشی سطح بالا رقم زد.

این دختر ۲۲ ساله که پدرش داگ امهاف همسر معاون رئیس‌جمهور ایالات متحده است نخستین حضورش در این عرصه را با شرکت در اولین نمایش بلنسیاگا در اوت کوتور رقم زد. این نام تجاری عرصه طراحی لباس بیش از پنجاه سال پیش در سال ۱۹۶۸ درهای آتلیه‌اش را بسته بود.

کانیه وست، جیمز هاردن و آنا وینتور از جمله مهمانان ردیف اول این نمایش بودند که امهاف را با کت دو تکه مشکی دیدند. کت اپرایی این لباس پف‌دار، ابریشمین و تا روی زمین بود.

به نقل از ایندیپندنت، اولین بخش این نمایش با لباس‌های سراپا مشکی از جمله کت پشمی، جین سنگ‌شور و کلاه‌‌های مدل قدیمی ساخت کلاه‌دوزی فیلیپ تریسی واقع در لندن شروع شد و امهاف در این بخش به روی صحنه رفت.

او شش ماه پیش از این اولین حضورش یعنی اواخر ماه ژانویه با آی‌ام‌جی مدلز قرارداد بسته بود.

عکس‌های این دانش‌آموخته مدرسه طراحی پارسونز در مراسم تحلیف هریس با پالتوی کارشده‌ نام تجاری میومیو به سرخط خبرها راه یافت.

rs_1200x1200-210218114417-1200-ella-emhoff-nyfw-GettyImages-1302332421

آن زمان ایوان بارت رئیس شرکت آی‌ام‌جی مدلز در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت: «الا در آن لحظات خوش درخشید. شادی و شوخ‌طبعی خاصی از سر و رویش می‌بارید.»

امهاف پیشتر گفته بود لباسش در مراسم تحلیف نشان از قصد وی برای آغاز مدل شدن ندارد. او در مصاحبه با مجله ووگ گفته بود در سال ۲۰۱۹ با بارت دیدار کرده و از آن موقع تاکنون مشغول مذاکره برای ورودش به آی‌ام‌جی مدلز بود‌ه‌اند.

w644

او در ماه فوریه برای اولین بار در هفته خوش‌پوشی نیویورک به عنوان مدل پرونزا شولر به روی صحنه رفت. امهاف در مصاحبه با ووگ در مورد این تجربه گفت «کمی مضطرب» بوده است.

او گفت:‌ «اولین تجربه‌ام در دنیای خوش‌پوشی عالی بود. قطعا شب قبلش کمی کمتر خوابیدم... داشتم برای اولین بار روی صحنه می‌رفتم و قرار بود برای اولین بار در محیط حرفه‌ای واقعی باشم... انتظارات از من بسیار زیاد بود.»

داگ پدر امهاف از سال ۲۰۱۴ همسر هریس است. الا و برادرش کول فرزندان وی از ازدواج قبلی‌اش با تهیه‌کننده سینما کرستین امهاف هستند، ازدواجی که در سال ۲۰۰۸ به جدایی انجامید.

 

 

مدل مانکن کامالا هریس الا امهاف
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین