کد خبر: 61332 A

ساختمان موسوم به Skinny House به معنای "خانه لاغر اندام" یا "خانه باریک" از جاذبه‌های گردشگری شهر بوستون است.

ایران آرت: ساختمان موسوم به Skinny House به معنای "خانه لاغر اندام" یا "خانه باریک" که ساختمان معروف و یکی از جاذبه‌های گردشگری شهر بوستون است و باریک ترین خانه در این شهر به شمار می آید به قیمت بیش از ۱.۲ میلیون دلار به فروش رسید.

تراویس ساکس، معاون مدیر اجرایی CL Properties که با رییس این املاک به نام کارملا لورلا برای فروش این خانه همکاری کرده است می‌گوید: "مردم از اینکه این خانه تا به این اندازه باریک ساخته شده است حیرت زده می شوند. عرض آن شاید ۶ فوت یا کمی بیشتر باشد. از این رو، اگر ایستاده و دست هایتان را باز کنید، دست هایتان از دو طرف به دیوار خواهد خورد".

بر اساس برخی گزارش‌ها، این خانه حدود ۱۱۶۵ فوت مربع مساحت داشته و دارای ۴ طبقه است که در سال ۱۸۶۲ ساخته شد اما ساکس معتقد است که این خانه در سال ۱۸۹۰ ساخته شده است. این خانه با داشتن دید دریا و شهر، در منطقه North End شهر بوستون واقع شده است، محله ای عمدتاً ایتالیایی نشین که برخی از قدیمی ترین و مشهورترین خانه ها و رستوران های شهر را در خود جای داده است.

ساختمان موسوم به Skinny House به معنای «خانه لاغر اندام» یا «خانه باریک» که ساختمان معروف و یکی از جاذبه های گردشگری شهر بوستون است


به نوشته روزیاتو، گردشگران هر روزه به عنوان بخشی از مسیر گردشگری ۲.۵ مایلی موسوم به Boston’s Freedom Trail از کنار این ساختمان می‌گذرند، مسیری که در برابر بسیاری از ساختمان های تاریخی شهر عبور می کند مانند قبرستان Copp’s Hill Burying Ground که در کنار ساختمان Skinny House قرار گرفته است. این قبرستان که تاریخچه ساخت آن به سال ۱۶۵۹ باز می گردد، آرامگاه افرادی مانند فعالان اجتماعی، صنعتگران، تاجران و همچنین دو روحانی مشهور پیوریتن بوده که در دادگاه های مربوط به جادوگران مشارکت داشته‌اند.

ساکس می گوید: "وقتی همراه با عکاسم برای عکس گرفتن به اینجا آمده بودم، شاید حدود ۷۵ توریست را دیدم که آمدند و به عنوان بخشی از تور پیاده روی از این خانه عکس گرفتند". البته این خانه تاریخ غنی خاص خود را دارد و امروزه تابلویی بر در آن نصب شده که روی آن نوشته شده است: "Spite House".

ساختمان موسوم به Skinny House به معنای «خانه لاغر اندام» یا «خانه باریک» که ساختمان معروف و یکی از جاذبه های گردشگری شهر بوستون است

بر اساس افسانه ها، در اوایل دهه ۱۸۰۰، بخش زیادی از زمینی که این خانه در آن ساخته شده در مالکیت یک خانواده بوده است. یکی از برادران صاحب این زمین به جنگ می رود و وقتی باز می گردد می بیند که برادرش در این زمین خانه ساخته است. از این رو این برادر تصمیم به ساخت خانه Skinny House درست مقابل خانه برادرش می گیرد تا ورود به خانه از پشت را غیرممکن ساخته و مانع رسیدن نور به خانه و داشتن دید به سمت پشت شود. به همین دلیل به این خانه لقب Spite House به معنی "خانه کینه" داده شد.

ساختمان موسوم به Skinny House به معنای «خانه لاغر اندام» یا «خانه باریک» که ساختمان معروف و یکی از جاذبه های گردشگری شهر بوستون استساختمان موسوم به Skinny House به معنای «خانه لاغر اندام» یا «خانه باریک» که ساختمان معروف و یکی از جاذبه های گردشگری شهر بوستون است

معماری معماری مدرن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین