کد خبر: 59469 A

کوئین لطیفه، بازیگر و خواننده رپ مشهور آمریکایی پس از کسب جایزه بت، با یک سخنرانی احساسی تمام حاضرین را به وجد آورد.

ایران آرت: کوئین لطیفا که جوایز گرمی و امی و یک نامزدی اسکار را در کارنامه دارد، و در سال ۲۰۰۳ برنده جایزه "بت" (BET Awards) شده، یکشنبه شب در دوره جدید این مراسم جایزه افتخاری "یک عمر دستاورد" را دریافت کرد.

او روی صحنه از همکارانش قدردانی کرد و گفت: "همه شما به نام رپ خواهران من هستید. می‌خواستم از یکدیگر تجلیل کنیم چون می‌دانم در کنار هم، نسبت به وقتی که یکدیگر را بدریم قدرتمندتریم. به قدر کافی شاهد این درگیری‌ها بوده‌ام."

لطیفا از دوستان و خانواده‌اش تشکر می‌کند و نیز هوادارنش به دلیل "حمایت از همه کارهای دیوانه‌واری که در این سال‌ها" انجام داده و تبدیل کردن سریال "ایکوالایزر" به سریالی پربیننده.

به گزارش 30نما، "کوئین لطیفا" در "ایکوالایزر" تنها بازیگر سیاهپوست نقش اول سریال را بازی می‌کند و یکی از معدود بازیگرانی است که در چند شبکه ماهواره‌ای آمریکا به چنین موفقیتی رسیده. "ایکوالایزر" در فصل تلویزیونی گذشته یکی از پربیننده‌ترین عناوین بود.

لطیفا در پایان سخنرانی احساسی خود می‌گوید: "سیاه بمانید. سیاه بودن زیباست."

در این مراسم "یهودا و مسیح سیاه" برنده بهترین فیلم، "آندرا دی" برای "ایالات متحده علیه بیلی هالیدی"  بهترین بازیگر زن، و "چادویک بوزمن" برنده بهترین بازیگر مرد شد.

 

بازیگر زن خواننده زن کوئین لطیفه کوئین لطیفا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین