کد خبر: 61822 A

سوزان ساراندون درباره آخرین تماس تلفنی خود با شریک دیوید بویی به فاصله چند روز پیش از درگذشت خواننده راک صحبت کرد.

ایران آرت: سوزان ساراندون آخرین تماس تلفنی خود با شریک زندگی سابقش "دیوید بویی" به فاصله چند روز پیش از درگذشت خواننده را به یاد آورده است. بویی ژانویه سال ۲۰۱۶ در سن ۶۹ سالگی و پس از مبارزه پنهان با سرطان ریه درگذشت. ساراندون ۷۵ ساله و بویی در محل فیلمبرداری فیلم "اشتیاق" (The Hunger) در سال ۱۹۸۳ با یکدیگر آشنا شدند.

سارادون در مصاحبه با "دیلی میل" می‌گوید: "این بخت را داشتم که درست پیش از درگذشتش به او نزدیک بودم، چند ماه آخر. من را دوباره پیدا کرده بود. با هم گفت‌وگو کردیم و چیزهایی را گفتیم که باید می‌گفتیم. بخت یار من بود که وقتی به من گفت آن مشکل را دارد موفق به دیدنش شدم."

به گزارش 30نما، بویی پس از جدایی از ساراندون با "ایمان" سوپرمدل ازدواج کرد و دختری به نام لکسی به دنیا آورد که حالا ۲۱ ساله است. با این حال، ساراندون و سوپرمدل رابطه خوبی با هم دارند. ساراندون می‌گوید: "عاشق همسرش ایمان هستم که در حد و اندازه او بود. به روشنی مقدر شده بود که با هم باشند."

ساراندون می‌گوید بویی را آخرین بار چند ماه پیش از درگذشتش و در مراسم افتتاحیه موزیکال "لازاروس" (Lazarus) در دسامبر سال ۲۰۱۵ دیده و اگرچه فرصت گفت‌وگو با او را برای آخرین بار به دست آورده اما جزئیات آن مکالمه را به یاد نمی‌آورد.

ساراندون فاش می‌کند: "نمی‌توانستم بخوابم و به همین دلیل یک قرص خواب قوی خوردم. و خواب دیدم که دیوید با من تماس گرفته و ما با هم حرف می‌زنیم. بعد فکر کردم: "آیا او واقعاً با من تماس گرفته؟" به سراغ گوشی‌ام رفتم و دیدم که تماس گرفته. اما به یاد نمی‌آوردم که در چه موردی حرف زدیم. یک هفته بعد از دنیا رفت. واقعاً ناراحت‌کننده است."

ساراندون که در سال ۲۰۱۵ از "جاناتان بریکلین" نویسنده جدا شد، اخیراً گفته بود که احساس می‌کند "پنجره" روابط رمانتیک برای او بسته شده است.

 

دیوید بویی سوزان ساراندون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین