کد خبر: 61833 A

این کنسرت پیش‌نمایشی برای آهنگ‌های آلبوم جدید این خواننده ۳۳ ساله تحت عنوان "۳۰" و دیگر آهنگ‌های محبوب اوست.

ایران آرت: ادل ماه آینده یک کنسرت ویژه تحت عنوان "اجرای یک شبه ادل" (Adele One Night Only) در شبکه سی‌بی‌اس برگزار خواهد کرد. این کنسرت که پیش‌نمایشی برای آهنگ‌های آلبوم جدید این خواننده ۳۳ ساله تحت عنوان "۳۰" و دیگر آهنگ‌های محبوب اوست، یکشنبه ۱۴ نوامبر پخش خواهد شد.

"ادل" در بخش‌هایی از این ویژه برنامه با "اپرا وینفری" مصاحبه خواهد کرد. این خواننده پیش‌تر گفته بود که برنامه‌ای برای برگزاری تور آلبوم جدیدش به دلیل محدودیت‌های کووید-۱۹ ندارد.

"ادل" هفته گذشته به "اسکای نیوز" گفته بود: "خیلی دوست دارم که این کار را انجام دهم اما قوانین کووید در هر جایی متفاوت است. نرخ ابتلا، نرخ واکسن، برنامه‌ریزی برای برگزاری یک تور جهانی نگرانم می‌کند، وقتی که به نظر می‌رسد هرجایی شرایط خاص خودش را دارد. در ضمن هیچ دوست ندارم دوباره اجرایی را لغو کنم."

به گزارش 30نما، ادل پیش‌تر به "ووگ" گفته بود با آلبوم جدیدش قصد داشته علت جدایی خود را برای پسرش شرح دهد: "می‌خواستم وقتی که او به بیست یا سی و چند سالگی برسد، از طریق این رکورد به او توضیح دهم که چه کسی هستم و چرا داوطلبانه تصمیم گرفتم زندگی‌اش را از هم بپاشم تا خوشبختی خودم را تعقیب کنم. گاهی او را واقعاً ناراحت می‌کنم. و این زخمی واقعی است که نمی‌دانم آیا روزی التیام پیدا می‌کند یا نه."

"اجرای یک شبه ادل" ساعت ۸:۳۰ بعد از ظهر به یکشنبه ۱۴ نوامبر به وقت منطقه زمانی شرقی از سی‌بی‌اس و پارامونت+ پخش خواهد شد.

 

ادل اجرای یک شبه ادل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین