کد خبر: 63384 A

به تازگی رادیو صبا در یک نظر سنجی سه خواننده محبوب پاپ در ۱۰ سال اخیر را معرفی کرد.

ایران آرت: طبق نظرسنجی مردمی در «رادیو صبا» محسن چاوشی به عنوان محبوب‌ترین خواننده پاپ در ۱۰ سال اخیر انتخاب شد.

برنامه «ترین‌ها» که هر هفته به سراغ ترین‌ها در حوزه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و... می‌رود این بار با معرفی لیستی از خوانندگان پاپ به انتخاب محبوب‌ترین خوانندگان پاپ در ۱۰ سال اخیر پرداخت.

در برنامه «ترین‌ها» خوانندگانی چون رضا بهرام، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، احسان خواجه امیری، روزبه بمانی، رضا صادقی، محسن چاووشی، فریدون آسرایی، گرشا رضایی، سیروان خسروی، سینا حجازی و امیدحاجیلی در لیست محبوب‌ترین خوانندگان پاپ ۱۰ سال اخیر قرار گرفتند، که مخاطبان با شرکت در نظرسنجی این برنامه در طول هفته و زمان پخش برنامه به محبوب‌ترین خواننده پاپ رای می‌دادند.

روز جمعه طبق انتخاب تیم «ترین‌ها» که حاصل کارشناسی داوران برنامه، پیامک‌های ارسال مخاطبان در طول برنامه و نظرسنجی صورت گرفته در صفحه مجازی برنامه بود، محسن چاوشی به عنوان محبوب‌ترین خواننده پاپ در یک دهه اخیر معرفی شد و احسان خواجه امیری رتبه دوم این رقابت را کسب کرد و جایگاه سوم نیز به بابک جهانبخش تعلق گرفت.

برنامه «ترین‌ها» در بخشی به نام «زرشک زرین» که توسط شهره احمدوند اجرا می‌شود، درباره ضعیف‌ترین گزینه رای گیری می‌کند و در پایان برنامه نتایج نظرسنجی اعلام می‌شود.

احسان خواجه امیری محسن چاوشی بابک جهانبخش محبوب ترین هنرمند
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین