کد خبر: 63596 A

یک رسانه ادعایی جالب درباره کنسرت گرشا رضایی اعلام کرد.

ایران آرت: تسنیم در خبری عجیب مدعی شده است: ساعت هشت شب دیروز سه شنبه اطلاع رسانی برای بلیت‌فروشی کنسرت گرشا رضایی شروع شد. مراجعه‌ی 46 هزار مخاطب به این سایت، موجبِ خارج شدنِ این سایت از دسترس شد.

تسنیم نوشت: گرشا رضایی خواننده موسیقی پاپ است. او آذر 1399 نخستین کنسرتش را در برج میلاد تهران برگزار کرد. آن کنسرت مهمانان ویژه‌ای مانند محمدرضا گلزار و علیرضا نیکبخت واحدی داشت.

اکنون و پس از 22 ماه تعطیلیِ کنسرت‌های موسیقی، گرشا رضایی قرار است در تاریخ پنج‌شنبه 30 دی 1400 در تالار وزارت کشور روی صحنه برود.

برگزاری این کنسرت از قبل اعلام نشده بود. ساعت 20 روز گذشته اطلاع رسانی برای بلیت‌فروشی این کنسرت شروع شد. مراجعه‌ی 46 هزار مخاطب به این سایت، موجبِ خارج شدنِ این سایت از دسترس شد.

سایت بلیت فروشیِ این کنسرت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «هنردوستان عزیز؛ با اینکه تمام تمهیدات لازم برای میزبانی از شما برای خریدبلیت در نظر گرفته بودیم، به علت استقبال بی نظیرو مراجعه بیش از 46 هزار نفر بصورت همزمان برای خرید بلیت، سایت موقتا از دسترس خارج شده است.»

موسیقی , کنسرت‌ , گرشا رضایی ,

سایت‌های بلیت‌فروشی در سال جاری و پس از شیوع ویروس کرونا تعدادشان زیاد شد. متاسفانه این سایت‌های زیرساخت‌های قدرتمندی ندارند و در همین یک ماه گذشته این سایت‌ها چند باری دچار اختلال شده‌اند.

سایت‌های بلیت‌فروشی در ایران معمولا فقط ظاهر فریبنده‌ای دارند و متاسفانه زیرساختِ قدرتمندی ندارند و با هر مراجعه‌ی یک‌باره‌ای از دسترس خارج می‌شوند.

گرشا رضایی با آهنگ «نرو نرو» به شهرت رسید.

گرشا رضایی با خواندن تیتراژ سریال «دولت مخفی» در سال 1392 به شهرت رسید. پس از آن تیتراژ برنامه «لوتوس» را هم برای شبکه سلامت خواند.

گرشا رضایی جمله‌ای جنجالی هم دارد، او در پاسخ به این پرسش که بهترین خواننده کیست، گفته بود: نرم افزارهای کوک صدا …
این جمله جنجال‌های زیادی به پا کرد و به نوعی زیرسوال بردنِ تمام خوانندگان موسیقی پاپ بود.

گرشا رضایی در سال 1399 هم مبتلا به کرونا شد.

این خواننده قرار است با گلچینی از آثار و قطعاتش، نخستین اجرای زنده خود در تهران را پس از دوران شیوع ویروس کرونا روی صحنه ببرد.

 

گرشا رضایی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین