کد خبر: 64682 A

همایون شجریان، ایرج، کنسرت

همایون شجریان به همراه گروه سیاوش و ایرج خواجه‌امیری با همراهی امیراحسان فدایی کنسرت‌هایی را در تهران و شهرستان‌ها برگزار خواهند کرد.

ایران آرت: کنسرت گروه موسیقی «سیاوش» به سرپرستی و خوانندگی همایون شجریان در حالی ۱۲ اردیبهشت (دوم می ۲۰۲۲) در دبی برگزار شد که این خواننده به زودی در تهران روی صحنه خواهد رفت.

همایون شجریان، پیش از این و همزمان با آغاز قرن جدید در کشورهای بلژیک، فرانسه و هلند به اجرای برنامه پرداخته بود.

مهیار طریحی (نوازنده سنتور)، حسین رضایی‌نیا (نوازنده دف)، آیین مشکاتیان (نوازنده تنبک)، مهرزاد اعظمی‌کیا (نوازنده کمانچه) و آزاد میرزاپور (نوازنده تار و عود) از جمله هنرمندانی هستند که در این مجموعه کنسرت‌ها، شجریان را همراهی می‌کردند.

گروه سیاوش به سرپرستی همایون شجریان از جمله گروه‌های شناخته شده موسیقی ایرانی طی سال‌های گذشته است که در سال‌های آغازین دهه ۹۰ اجراها و برنامه‌های زنده زیادی را پیش روی مخاطبان قرار دادند که از آن جمله می‌توان به مجموعه کنسرت‌های آیینه‌ها به آهنگسازی کیخسرو و سهراب پورناظری اشاره کرد. 

 

تور جدید کنسرت‌های ایرج

 

14010215000154_Test_NewPhotoFree

به گزارش فارس، تور جدید کنسرت‌هاى ایرج و امیراحسان فدایى از آذربایجان شرقى شروع شد.

«محمد بکرانى» مدیر گروه ایرج در این خصوص گفت: بعد از دو سال وقفه در کنسرت‌ها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، بالاخره اولین کنسرت را تاریخ ۱۵ اردیبهشت در استان آذربایجان شرقى شهرستان میانه اجرا خواهیم کرد و بعد از آن نیز در شهرهاى اهواز، اصفهان، شیراز، یزد، کرمان و ... به اجراى برنامه می‌پردازیم.

حسین خواجه‌امیرى( ایرج) که به تازگى وارد ٩٠ سالگى شده است، در کنار شاگرد ارشد خود امیراحسان فدایى به اجراى قطعات نوستالژى همچون «پرنده» و «دوستى» خواهد پرداخت.

قطعه‌ «عاشقت منم نرو» با صداى امیراحسان فدایى نیز در این کنسرت‌ها اجرا می‌شود.

همایون شجریان ایرج خواجه امیری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین