کد خبر: 64722 A

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی‌نیا ضمن پخش بخش‌هایی از نوازندگی خود، از اینکه در برنامه‌های استعدادیابی اجازه خواندن به زنان داده نمی‌شود انتقاد کرد.

ایران آرت: مهراوه شریفی‌نیا که چندی پیش به حذف نوازندگی‌اش از برنامه بندبازی اعتراض کرده بود، به تازگی ویدئویی از اجرای خود در برنامه مذکور منتشر کرده است.

این بازیگر با انتشار ویدئوی زیر نوشت: "همین یک دقیقه، در قسمت اول به دلیل سه پلان بسیار کوتاه از نوازندگی فلوت سانسور شد! و در قسمت بیست و شش بعد از تلاش و دوندگی آقای بانک، آقای موسوی عزیز و فیلمنت پخش شد!ا

آسمون هم به زمین نرسید!ا

این چی بود که بخواد سانسور بشه و پایان قطعه رو خراب کنه؟؟؟"

شریفی‌نیا ادامه داد: "اصلا از اول دلیل فلوت‌زدن من در این قطعه این بود که به صورت نمادین اعلام کنیم در بندبازی _حداقل_ نوازنده‌های خانوم حضور دارند، که حضور هم داشتند، ولی حضورشون شبیه حضور من در اوایل برنامه شبح‌وار بود؛ اما کم‌کم با اعتراض و پیگیری‌ همه‌ی ما‌ شرایط بهتر شد و نوازندگی نوازنده‌های درامز، بیس و گیتار گروه باراد و تار و پرکاشن گروه کلاژ و… کمی نشون داده شد و ما با دیدن هر پلان از تصویر دخترها لبخند زدیم."

بازیگر سینما و تلویزیون نوشت: "کاش از روز اول راهی هم برای دیده‌شدن دخترهای خواننده حتی در بخش بک‌وکال پیدا می‌شد؛ چه گروه‌های خوبی که به همین دلیل نشد در کنار ما باشند."

 

 

مهراوه شریفی نیا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین