کد خبر: 64740 A

علی یاسینی، کنسرت

قیمت بلیط VIP کنسرت علی یاسینی در تهران نزدیک ۴۰۰ هزار تومان است. با اتمام ظرفیت این بلیط روی سایت رسمی، قیمت آن در بازار سیاه تا سه برابر هم بیشتر شده و برخی رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را برای فروش پیشنهاد می‌دهند.

ایران آرت: گران‌ترین بلیط کنسرت در تهران نزدیک ۴۰۰ هزار تومان است اما در بازار سیاه تا سه برابر گران‌تر فروخته می‌شود .قیمت بلیط کنسرت در بازار سیاه نجومی شده است. برخی افراد که بلیط کنسرت خریده‌اند، آن‌ها را در بازار سیاه دو، سه برابر گران‌تر می‌فروشند.  

به گزارش فرارو، روز چهارشنبه کنسرت علی یاسینی در یکی از هتل‌های تهران برگزار می‌شود و قیمت بلیط VIP این کنسرت نزدیک ۴۰۰ هزار تومان است. با اتمام ظرفیت این بلیط روی سایت رسمی، قیمت آن در بازار سیاه تا سه برابر هم بیشتر شده و برخی رقم یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را برای فروش پیشنهاد می‌دهند. تب بازار سیاه بلیط کنسرت فقط به تهران محدود نمی‌شود و شاهد فروش بلیط کنسرت با ارقام نجومی در شهرستان‌ها هستیم.

قیمت بلیط کنسرت‌های تهران در بازار سیاه

به گزارش فرارو، خرید بلیط کنسرت‌های تهران در بازار سیاه ممکن است هزینه دو، سه برابری داشته باشد. قیمت بلیط کنسرت علی یاسینی در روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت بین ۱۰۰ تا ۴۳۰ هزار تومان است. رقم ۴۳۰ هزار تومان برای صندلی‌های ردیف جلو یا به‌اصطلاح VIP دریافت می‌شود و صندلی هر چقدر از صحنه اجرا دورتر باشد، رقم پرداختی به ۱۰۰ هزار تومان نزدیک می‌شود. با این حال در بازار سیاه قیمت بلیط کنسرت علی یاسینی برای ردیف اول به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. شخصی در تهران بلیط ردیف اول کنسرت علی یاسینی را یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌فروشد؛ یعنی تقریبا سه‌برابر.

بین آگهی‌های فروش بلیط کنسرت علی یاسینی برای روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت رقم ۵۵۰ هزار تومان نیز برای صندلی‌های ردیف اول به‌چشم می‌خورد. خرید بلیط کنسرت مجید رضوی در برج میلاد برای روز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت بین ۱۲۰ تا ۴۳۰ هزار تومان هزینه دارد. در بازار سیاه شخصی قیمت بلیط کنسرت مجید رضوی برای ردیف اول را ۶۹۰ هزار تومان اعلام کرده است. برای خرید بلیط کنسرت مجید رضوی در ردیف ۲۵ باید ۲۸۰ هزار تومان پرداخت کرد، اما در بازار سیاه بلیط این جایگاه را ۴۷۵ هزار تومان می‌فروشند. کنسرت محسن یگانه در هتل اسپیناس پالاس هفته قبل برگزار شد. بلیط ردیف‌های اول این کنسرت ۴۳۰ هزار تومان قیمت داشت، اما آگهی‌های موجود در پلتفرم‌های آنلاین از ارقام ۶۰۰، ۷۰۰ هزار تومانی این بلیط‌ها حکایت دارد.

قیمت بلیط کنسرت‌های شهرستان در بازار سیاه

خرید بلیط کنسرت شهرستان‌ها در هفته پیش‌رو نهایتا ۲۸۵ هزار تومان هزینه دارد. این هفته مجید رضوی در اصفهان و مسعود صادقلو در بندرانزلی اجرا دارند و قیمت بلیط کنسرت هر دو بابت ردیف‌های ابتدایی ۲۸۵ هزار تومان است. با این حال آگهی‌های فروش بلیط کنسرت مجید رضوی برای صندلی‌های ردیف اول از قیمت‌های ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی حکایت دارد. شخصی بلیط ردیف اول را با قیمت نیم‌میلیون تومان می‌فروشد. در یک آگهی دیگر قیمت بلیط کنسرت مجید رضوی برای صندلی‌های ردیف هفتم ۴۵۰ هزار تومان اعلام شده است درحالی که قیمت این بلیط ۲۸۵ هزار تومان است. قیمت بلیط کنسرت مسعود صادقلو در بندرانزلی برای روز سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت بین ۸۰ تا ۲۵۰ هزار تومان است. طبق انتظار رقم ۲۵۰ هزار تومان بابت صندلی ردیف‌های اول گرفته می‌شود و بلیط صندلی ردیف آخر ۸۰ هزار تومان است.

اگر سراغ صندلی‌های ردیف میانی بروید، قیمت بلیط ۱۵۰ هزار تومان است درحالی که در بازار سیاه بلیط کنسرت مسعود صادقلو برای صندلی ردیف پانزدهم ۲۵۰ هزار تومان اعلام شده است. علاوه بر اصفهان و بندانزلی هفته آینده حمید هیراد در جزیره کیش کنسرت خواهد داشت. خرید بلیط کنسرت حمید هیراد در جزیه کیش برای صندلی‌های ردیف هفدهم ۴۰۰ هزار تومان هزینه دارد و همین بلیط در بازار سیاه با قیمت ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

کنسرت پاپ علی یاسینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین