کد خبر: 64833 A

تیلور سوئیفت، آهنگ های تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت در ۳۳ سالگی جزو ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار جهان، پس از هزار پا، دکتر هم شد

ایران آرت: دانشگاه نیویورک ایالات متحده، روز چهارشنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه به تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی دکتری افتخاری هنرهای زیبا اعطا کرد.

همچنین سوئیفت پس از دریافت این مدرک معتبر طی مراسمی در استادیوم یانکی نیویورک به سخنرانی پرداخت.

پیش از این دانشگاه نیویورک یک دوره آموزشی تیلور سوئیفت را برای دانشجویان ارائه کرده بود که به بررسی زندگی این خواننده با محوریت ترانه‌سرایی‌های او می‌پردازد.

نام سوئیفت در لیست ۱۰۰ شخصیت تاثیرگذار جهان قرار گرفته است.

جالب است که مدتی پیش ، تیلور سویفت برنده جوایز پرشمار موسیقی آمریکا و گرمی، افتخار دیگری نصیبش شد و یک گونه تازه کشف‌شده هزارپا به نام او به ثبت رسید.

بر اساس پژوهشی که در مجله "زوکیز" منتشر شده، یک گونه از میان ۱۷ گونه تازه کشف شده هزارپا به نام خانم سویفت نامگذاری شده است.

تیلور سوئیفت در سال ۲۰۲۱ در زمره ۶ زن برگزیده سال قرار گرفت . «فولکلور»، هشتمین آلبوم استودیویی تیلور سوئیفت، سال گذشته تماماً در قرنطینه نوشته و تولید شد. این آلبوم پس از انتشار به سرعت به صدر جدول Billboard 200 راه یافت، نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد و تبدیل به پرفروش‌ترین آلبوم ۲۰۲۰ شد. قبل از این اثر، او با آلبوم «بی‌باک» در سال ۲۰۱۰ (که در آن سال جوان‌ترین هنرمندی بود که این عنوان را از آن خود می‌کرد) و آلبوم «۱۹۸۹» در سال ۲۰۱۶ برنده‌ی بهترین آلبوم شده بود. تنها هنرمندان دیگری که سه بار برنده بهترین آلبوم سال شده‌اند، فرانک سیناترا و پل سایمون بوده‌اند.

تیلور سوئیفت متولد ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ است.

 

تیلور سوئیفت آهنگ های تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین