کد خبر: 64967 A

بی تی اس

هفت عضو گروه همه با کت و شلوار مشکی بعد از ترک خبرنگاران راهی دیدار با بایدن شدند. آن‌ها پیشتر درباره نفرت ضدآسیایی که خود تجربه کرده بودند صحبت کرده‌اند.

ایران آرت: اعضای گروه بی‌تی‌اس پرفروش‌ترین هنرمندان جهان برای گفتگو درباره نفرت‌پراکنی علیه آسیایی‌ها و آسیایی‌تبار‌ها به کاخ سفید رفته‌اند.

 در زمان همه‌گیری کرونا، خشونت و اقدامات مجرمانه علیه جامعه آسیایی در آمریکا افزایش چشمگیری داشت. پسران گروه بی‌تی‌اس که همه در دهه ۲۰ زندگی‌شان هستند حالا می‌خواهند به جو بایدن برای حل مسئله کمک کنند.

سوگا یک عضو گروه گفت که متفاوت بودن گناه نیست. شاید برابری وقتی ممکن می‌شود که همه نسبت به تفاوت‌های یکدیگر گشوده و پذیرا باشیم.

به گزارش فرارو، وی، یک عضو دیگر گروه گفت هر کسی تاریخ خودش را دارد. امیدواریم که امروز یک قدم به احترام و فهم هر فرد به عنوان یک شخصیت ارزشمند نزدیکتر باشیم.

 

1200x675_cmsv2_2c20b638-a3fc-51c5-a2b3-daab2c57d71d-6745948

 

هفت عضو گروه همه با کت و شلوار مشکی بعد از ترک خبرنگاران راهی دیدار با بایدن شدند. آن‌ها پیشتر درباره نفرت ضدآسیایی که خود تجربه کرده بودند صحبت کرده‌اند. آن‌ها گفته بودند که با حملات بدون دلیل و تمسخر ظاهرشان مواجه شده‌اند.

 

بی تی اس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین