کد خبر: 65046 A

همایون شجریان، بلوبانک، بلو بانک سامان، آرش گوران

بلوبانک استارتاپ پیشرو حوزه نئوبانک ایران از جدیدترین کنسرت‌ همایون شجریان حمایت می‌کند.

ایران آرت: به گزارش روابط عمومی بلوبانک، «ارکستر سیاوش» با صدای همایون شجریان و به رهبری آرش گوران، تیر ماه امسال در مرکز همایش‌‎های کشور برگزار می‌شود. 

این هنرمند کشورمان بعدازظهر روز دوشنبه 16 خرداد ماه با حضور در دفتر بلوبانک، توافقنامه همکاری این مجموعه در روند برگزاری جدیدترین کنسرت خود را امضا کرد تا حضور بلوبانک در حمایت فرهنگی از یکی از بزرگترین‌ رویدادهای آتی موسیقی سنتی کشورمان، قطعی شود.    

همایون شجریان در مورد همکاری و حمایت بلوبانک از کنسرت ارکستر سیاوش گفت : «بلوبانک به عنوان برندی معتبر و متمایز در حوزه بانکی و مالی شناخته می‌شود. اخیرا نیز مراحل بازکردن حساب در بلوبانک را انجام دادم و به محض نصب اپلیکیشن و دریافت کارت منحصربه‌فرد بلو، متوجه تمایزهای بلوبانک شدم. بلوبانک به طور ویژه توانسته ارتباط مناسبی را با قشر جوان جامعه برقرار کند و حمایت این مجموعه حتی می‌تواند باعث توجه هر چه بیشتر این طیف از علاقه‌مندان به موسیقی ایرانی شود».     

مدیران بلوبانک معتقدند حمایت از رویدادهای هنری فرصت مناسبی است تا ضمن ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود این بار در عرصه‌ای جدید با مخاطبان‌ این نئوبانک ارتباط برقرار کنند. اکنون و با امضای این توافقنامه، بلوبانک در یکی از نخستین گام‌ها، موفق شد تا با یکی از برجسته‌ترین چهره‌های حوزه موسیقی همکاری کند. چرا که به عقیده این مدیران نقش پیشرو همایون شجریان در موسیقی ایرانی و نوآوری‌های ایشان در این عرصه با برند بلوبانک و پیشگامی این استارتاپ در حوزه نئوبانک‌ ایران همخوانی زیادی دارد.

بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای بانکی هموطنان، به ویژه قشر جوان، شروع کرد.

 

همایون شجریان آرش گوران بلوبانک بلو بانک سامان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین