کد خبر: 65088 A

تیلور سوئیفت، تیلور سویفت، خواننده، بازیگر

خواننده مشهور آمریکایی در جشنواره فیلم ترایبکا از رویای خود در عالم هنر سخن گفت.

ایران آرت: "تیلور سوییفت" که در جشنواره ترایبکا برای اکران فیلم کوتاه "همه‌اش را خیلی خوب" (All Too Well: The Short Film) حضور پیدا کرده، در مصاحبه با "مایک مایلز" از کارگردانی رؤیاهایش در قالب فیلم‌های بلند گفته است.

سوییفت در این رویداد پیش از آنکه به صورت زنده ترانه "همه‌اش را خیلی خوب" را اجرا کند به شوخی گفت: "۱۰ دقیقه دیگر وقت دارید؟" این فیلم کوتاه نسخه ۱۰ دقیقه‌ای ترانه‌ای است که سوییفت چند سال قبل منتشر کرده بود.

پیش از این اجرا، سوییفت در مصاحبه با کارگردان "مبتدیان" (Beginners) در سالن نمایش بیکن، فاش کردند که سابقه آشنایی با یکدیگر را دارند. مایلز از سوییفت در مورد کارگردانی می‌پرسد. خواننده توضیح می‌دهد که از کارگردانانی چون "لانا ویلسون" درس‌های زیادی آموخته است: "در طول ۱۵ سال گذشته فرصت حضور در محل فیلمبرداری موزیک ویدیوها را داشته‌ام. و همیشه کنجکاو بودم. همیشه یاد می‌گرفتم و سعی می‌کردم تا جایی که ممکن است فرابگیرم. و شاید پس از چند موزیک ویدیو شروع کردم به تدوین کردن آن‌ها. با مداخله شروع کردم [می‌خندد] و از مداخله در تدوین شروع شد و بعد به نویسندگی حرکات برای موزیک ویدیوها رسید. این ۱۰ سال پیش بود."

"همه‌اش را خیلی خوب" رابطه میان یک زن جوان و مردی را روایت می‌کند که یک دهه از او بزرگ‌تر است. سوییفت می‌گوید: "فکر می‌کنم به خودم اجازه دادم کاملاً وارد فیلمسازی کوتاه روایی شوم چون این یک موزیک ویدیو نیست؛ رویکرد ما نسبت به همه جنبه‌هایش متفاوت بود. از فیلمبرداری با فرمت ۳۵ میلی‌متری گرفته تا همه تصمیماتی که باعث می‌شد این شخصیت‌ها خلق و وارد این دنیا شوند."

به گزارش 30نما، این خواننده ادامه می‌دهد: "در مورد دختر بودن زیاد می‌نویسم. [در این فیلم کوتاه] دخترانگی زیادی تنیده شده. از وقتی وارد بیست و چند سالگی شدم همیشه شیفته این فاز از تبدیل شدن به یک زن جوان بوده‌ام جایی که شما بسیار شکننده و آسیب‌پذیرید. فکر می‌کنم ۱۹ و ۲۰ سالگی تجربه بسیار جالب و ژرفی برای یک زن جوان است چرا که یک پایتان هنوز در دخترانگی است و با این حال جامعه و دنیا به شما می‌گوید یک بزرگسال شده‌اید و فرصت‌های زیادی برای از دست دادن دخترانگی و گرفته شدنش از شما به وجود می‌آید. فکر می‌کنم چیزی که می‌خواستم فیلمی در مورد یک زن جوان سرزنده و کنجکاو بود که کاملاً به قابلیت‌هایش پی می‌برد."

"سدی سینک" و "دیلن اوبراین" بازیگران این فیلم کوتاه‌اند و روی صحنه به سوییفت و مایلز پیوستند. سوییفت در مورد صحنه درگیری شخصیت‌های سینک و اوبراین در آشپزخانه می‌گوید: "با فرزندان دوستانم و یا آدم‌های جوانی که می‌شناختم حرف زدم و یک کودک ۱۲ یا ۱۳ ساله برای من تجزیه و تحلیلش کرد و گفت: "این مرد در این صحنه شعله‌افروزی می‌کند. آن اصطلاح به معنای فریب روانی!" [سینک] در این صحنه این ادعا را زیر سؤال می‌برد که آیا واکنشی افراطی نشان داده است یا نه. و این من را به نسل‌های آینده امیدوار کرد چون اگر من ۱۸ یا ۱۹ ساله بودم و این صحنه درگیری را می‌دیدم فکر می‌کردم: "وای این مرد برنده شد." وقتی فیلم را برای اولین بار نشان دادیم، افرادی در میان مخاطبین بودند که فریاد می‌زدند: "شعله‌افروز!" احساس خیلی خوبی نسبت به نسل جوان دارم. از نظر احساسی ماهرند."

مایلز در ادامه از سوییفت در مورد کارگردانی یک فیلم بلند در آینده می‌پرسد. سوییفت پاسخ می‌دهد: "خیلی دوست دارم. فوق‌العاده خواهد بود که چیزی بنویسی و کارگردانی کنی." با این حال اضافه می‌کند که ترجیح می‌دهد روی پروژه‌های "صمیمانه‌" و کم‌هزینه‌تر مانند این موزیک ویدیو تمرکز کند.

 

تیلور سوئیفت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین