کد خبر: 65251 A

امیر مقاره، ماکان بند

خواننده ماکان بند گفت: قبول دارم که این لباس انتخاب مناسبی نبود. البته که پس از همان اجرا با تذکر نماینده وزارت ارشاد و موسسه آوازی نو آن لباس را کنار گذاشتم و دیگر هیچ وقت از آن استفاده نکردم...

ایران آرت: امیر مقاره، خواننده ماکان بند که با لباس عجیبش در یکی از کنسرت های اخیر این گروه موسیقی خبرساز شده بود، به ارائه ی توضیحاتی در خصوص لباس حاشیه سازش پرداخت.

مدتی قبل ویدئویی از یکی از کنسرت های اخیر ماکان بند منتشر شد. علاوه بر حرکات عجیب امیر مقاره، یکی از خوانندگان این گروه که تعجب بسیاری از کاربران را برانگیخت، لباس او نیز سوژه ی شبکه های اجتماعی شد.

پس از آن با انتشار تصویری معلوم شد لباس امیر مقاره به تقلید از لباس یکی از اعضای گروه کره ای معروف BTS طراحی شده بود.

به نقل از روزیاتو، حالا امیر مقاره در توضیحاتی جدید در خصوص لباس جنجالی اش گفته پوشیدن این لباس اشتباه بود و آن را برای همیشه کنار گذاشته است.

مقاره در اینباره گفت: «من بعد از ایام کرونا نزدیک به صد اجرای کنسرت داشتم که در تمامی این اجراها از کت و شلوار استفاده کردم و سعی کردم پوشش مناسب و زیبایی نسبت به فضای کنسرت داشته باشم و احترام به مخاطب برایم در اولویت بوده است.

در مورد این لباس خاص هم باید بگویم که در یک اجرا و فقط در سه قطعه پایانی آن اجرا، این لباس را پوشیدم. قبول دارم که این لباس انتخاب مناسبی نبود. البته که پس از همان اجرا با تذکر نماینده وزارت ارشاد و موسسه آوازی نو آن لباس را کنار گذاشتم و دیگر هیچ وقت از آن استفاده نکردم.

در حقیقت این جنجال و حاشیه‌ای که برایم ایجاد شده فقط مربوط به پانزده دقیقه از حدود صد اجراست!

البته که من هم اشتباه خودم را قبول دارم و اصلا به همین دلیل بود که آن لباس را برای همیشه کنار گذاشتم. اما باید بگویم که ما دوست داریم با اجراهای‌مان انرژی مثبت و حال خوب به همه مردم هدیه دهیم.،»

 

ماکان بند امیر مقاره بی تی اس
نظرات خوانندگان
 • ناشناس
  پاسخ

  متاسفم برای شما که به یک مگا استار و هنرمند و جوان کشور توهین میکنید که چی یه لباس پوشیده
  پوشش هر کس به خودش ربط داره
  برین کنسرت های بقیه رو نگاه کنید ،که چقدر کار های چرتی انجام میدن

 • ارمی های عزیزلطفا دیگه تمومش کنید. امیرگفته بودکه احترام گروه های دیگه رونگه داریم برای همین ما اون رومون رونشونتون ندادیم پس دیگه بس کنیدوادامه ندید. امیرهم مگه کار اشتباهی کرده؟ مگه گناه کرده؟ادم کشته؟اون فقط یه لباسی رو پوشیده که قبلا جیمین شما اون لباسوپگشیده بود یکی به من بگه فقط اون لباس مخصوص جیمین بود اون لباس رو همه ادم هامیتونن بپوشن روی لباس ننوشته بود که من فقط مال جیمینم هیشکس نباید همچین لباسی بپوشه😏امیرفقط از اون لباس خوشش امده و15دیقه پوشیده فقط15دیقه ن زیاد. وحرف اخراینکه ارمی هالطفا شمام احترام بزاریدبه امیرورهام وخانوادشون که ما ماکانیاهستیم.

 • محمد
  پاسخ

  وای تو رو قران بس کنید حالمونو بهم زدید
  اصا بنده خدا دوست داشت پوشید
  یه کاری میکنید که ادم از کرده ی خودش پشیمون میشه
  یه لباس پوشیدن که اینقد نیاز به گنده کردن نداشت
  ماکان بندو گرفتین زیره ذره بین فقط منتظرین یه حرکت بزنن و یه گاف بدن بعدشم تا ۱ سال سوژه ی رسانه ها بکنیدشون

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین