کد خبر: 65321 A

بریتنی اسپیرز، سام اصغری

بریتنی، این مستندها را به داشتن لحنی شرم آور متهم کرد و این سوال را مطرح کرد که چرا مردم فکر می‌کنند تحقیر او به این شکل، قانونی است؟

ایران آرت: بریتنی اسپیرز که اخیراً با نامزد خود سام اصغری ازدواج کرده است، در یادداشتی طولانی در اینستاگرام خود، احساسش را در مورد مستند های ساخته شده درباره خود مطرح کرد. ظاهراً او به فیلم تحسین شده نیویورک تایمز، «فریمینگ بریتنی اسپیرز» که در فوریه ۲۰۲۱ از پلتفرم Hulu و «بریتنی در برابر اسپیرز» که از پلتفرم Netflix که در سپتامبر ۲۰۲۱ منتشر شد، اشاره داشت.

این فیلم‌ها به بررسی جنسیت‌ گرایی ای می‌پردازند که اسپیرز در دوران اوج شهرت با آن مواجه شد و همچنین کنترل زندگی او توسط پدرش که به مدت ۱۳ سال ادامه داشت و به تازگی پایان یافته است. اسپیرز قبل از اینکه در نوامبر ۲۰۲۱ استقلال کنترل زندگی و اموالش را به دست آورد، یک درگیری قانونی طولانی علیه پدرش را پشت سر گذاشت. او می گوید که آن مستند ها، کمکی برای پایان دادن به شرایط او نکرده‌اند. 

بریتنی اسپیرز نوشت: «آیا واقعاً قانونی است که این تعداد مستند درباره کسی بدون رضایت او ساخته شود؟» او در ادامه نوشت: «در مورد هیچ کس، ویل اسمیت، گوئینت پالترو، جنیفر لوپز، حتی یک نفر روی این کره خاکی، یک شبکه تلویزیون یا هر کسی دیگر، این همه فیلم منفی تولید نکرده است. این توهین‌ آمیزترین چیزی بود که در زندگی‌ ام دیدم و با هر کسی که در مورد ساخت آن مستند ها مسئول بوده است صحبت کرده‌ام می‌گوید به دلیل همین مستند هاست که کنترل زندگیم تتوسط پدرم پایان یافته است… واقعاً؟»

به گزارش روزیاتو، بریتنی، این مستند ها را به داشتن لحنی شرم آور متهم کرد و این سوال را مطرح کرد که چرا مردم فکر می کنند تحقیر او به این شکل، قانونی است. او در مورد شهادت خود در ژوئن ۲۰۲۱ گفت: «فقط می‌خواهم بدانم این که همه می‌گویند این مستند ها به من کمک کرد چه معنی ای دارد؟ آن هم وقتی که من فقط با حرف ها و کلمات خودم و آنچه در شهادتم به قاضی گفتم، به خودم کمک کردم.» او خانواده اش را متهم کرد که با کنترل زندگی او، از او سوء استفاده کرده اند. از نظر بریتنی اسپیرز، کاری که این مستند ها با او کرده اند به معنای واقعی کلمه دقیقاً همان کاری است که خانواده اش با او کردند.

 

بریتنی اسپیرز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین