کد خبر: 65432 A

فرج علیپور، موسیقی لری، کنسرت

فرج علیپور در پیامی اعلام کرد: «من شرمنده تمام هم استانیهای خودم شدم و خواستم در این پیام بگویم من در استان خودم ، در زادگاه خودم غریب هستم و نمیتوانم کنسرت بدهم.»

ایران آرت: فرج علیپور، خواننده‌ای که در میان مردم لرستان و سایر هموطنان لرزبان محبوبیت خاصی دارد، با انتشار متنی اعلام کرد که در زادگاه خود اجازه برگزاری کنسرت ندارد.

خواننده نام آشنای موسیقی لری در پیامی در اینستاگرامش نوشت:« اول از همه  خواستم از مهر محبت شما عزیزان تشکر کنم که با پیامهای خودتون به من و گروهم عشق می ورزید .

دوستان عزیز ما خیلی پیام از طرف شماها دریافت کردیم که چرا در استان خودتان کنسرت برگزار نمیکنید ،

ما تلاش خودمون و کردیم که در روزهای ۲۲ و ۲۳ تیرماه در بروجرد و روزهای پایانی تیرماه در شهر خرم آباد کنسرت برگزار کنیم ، با اینکه اداره ارشاد بروجرد تمام تلاش خود را کرد که ما کنسرت و برگزار کنیم متاسفانه اداره ارشاد مرکز لرستان مجوز و تا آخرین لحظه نگه داشت و صادر نکرد ، من خواستم مثل همیشه کنار بایستم و حرف دلم را نگویم و خودم را کنار بکشم ، ولی از این به بعد حرفهای خودم را به طور مستقیم با شما در میان خواهم گذاشت .

 من شرمنده تمام هم استانیهای خودم شدم و خواستم در این پیام بگویم من در استان خودم ، در زادگاه خودم غریب هستم و نمیتوانم کنسرت بدهم.

دوستان عزیزم ایشالا بعد از محرم و صفر در تمام استان‌های اطراف لرستان به دیدارتان خواهم آمد .»

 

IMG_20220724_060415

فرج علیپور موسیقی لری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین