کد خبر: 65643 A

جنیفر لوپز، بریتنی اسپیرز

اسپیرز ۴۰ ساله به تازگی در اینستاگرام خود اعلام کرده که در حال حاضر به «استقلال» و «برابری» فکر می‌کند.

ایران آرت: در شرایطی که جدال میان بریتنی اسپیرز و همسر سابقش کوین فدرلاین همچنان ادامه دارد، جنیفر لوپز برای حمایت از این ستاره پاپ پیامی محبت‌آمیز برای او ارسال کرد.

لوپز ۵۳ ساله که در اینستاگرام ۲۲۰ میلیون دنبال‌کننده دارد، در بخش روایتگر (استوری) صفحه خود عکسی از خودش همراه بریتنی اسپیرز در مراسم جوایز موسیقی ویدیو ام‌تی‌وی در سال ۲۰۰۱ منتشر کرد و خطاب به او نوشت: «قوی بمان».

به نقل از ایندیپندنت، اسپیرز که به تازگی با سام اصغری ازدواج کرده، اخیرا توضیح داده که زندگی مشترک با کوین فدرلاین، پدر دو پسرش، چقدر سخت بوده است.

اسپیرز ۴۰ ساله در اینستاگرام خود اعلام کرد که در حال حاضر به «استقلال» و «برابری» فکر می‌کند.

او نوشت: «هما‌ن‌طور که جنیفر لوپز یک بار گفت، با حضور مقابل دوربین‌ها، به هر دختر کوچکی در جهان می‌گوییم که بلند شود و هرگز از مبارزه در برابر بی‌عدالتی عقب‌نشینی نکند.»

انتشار این مطالب پس از آن صورت گرفت که کوین فدرلاین در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که فرزندان مشترک او و بریتنی تصمیم گرفتند چند ماه مادرشان را نبینند و با او تماس نگیرند. او ادعا کرد دیدار فرزندانش با مادرشان آزاردهنده است.

کوین فدرلاین ۴۴ ساله، خواننده و بازیگر آمریکایی، پس از ازدواج با بریتنی اسپیرز و مشکلات حضانت فرزندانشان بیشتر از گذشته شناخته شد. از فیلم‌هایی که او در آن نقش داشته‌است می‌توان به «بریتنی و کوین: هرج و مرج» اشاره کرد. 

کوین فدرلاین همچنین ویدئوهایی از گذراندن لحظات خود با پسران مشترک بریتنی منتشر کرد؛ اقدامی که وکیل اسپیرز آن را نقض حریم خصوصی خانواده خواند.

 

جنیفر لوپز بریتنی اسپیرز
نظرات خوانندگان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین